דלג לתוכן המרכזי
Israeli Diamond Industry
the israel diamond industry logo

כיצד לאפשר לאחרים להעלות קבצים לחשבון הדרופבוקס שלכם?

אתם יכולים ליצור תיקיה משותפת בחשבון הדרופבוקס (Dropbox) שלכם, ולאפשר לכל אחד להעלות אליה קבצים דרך הדפדפן - גם אם אין לו חשבון בשירות.

אתם יכולים ליצור תיקיה משותפת בחשבון הדרופבוקס (Dropbox) שלכם, ולאפשר לכל אחד להעלות אליה קבצים דרך הדפדפן – גם אם אין לו חשבון בשירות.

 

נניח שיצרן תכשיטי יהלומים רוצים שמעצב תכשיטים ישלח לו קובץ גרפי ובו שרטוט של העיצוב. הפתרון הטבעי יהיה מייל; אנשים שולחים קבצים באמצעות מייל והנמען משתמש באפשרות שמירת הקובץ המצורף כדי להוריד את הקובץ למחשב. הבעיה היא שאי אפשר לקבל קבצים גדולים במיוחד במייל.

 

האם לא יהיה קל יותר ליצור תיקיה ציבורית באינטרנט, שכל אחד יכול להעלות אליה קבצים בפשטות, במקום לשלוח אותם במייל? זוהי תמצית שירות Dropbox Requests. שירות הבקשות מאפשר לכל אחד – ללקוחות או לעמיתים שלכם – להעלות קבצים לתיקיה מסוימת בחשבון הדרופבוקס שלכם, ולעשות זאת בקלות ובמהירות.

 

הם לא חייבים לפתוח חשבון בדרופבוקס ואתם תקבלו עדכון מיידי במייל ברגע שהקבצים התווספו לחשבון שלכם. כך תוכלו לקבל קבצים בגודל מירבי של 2 גיגהבייט, בהנחה שיש לכם מספיק מקום פנוי בחשבון.

 

פיצ׳ר כזה לא קיים בגוגל דרייב (Google Drive), אבל אתם יכולים ליצור טופס שיאפשר לכל אחד להעלות קבצים לחשבון הדרייב שלכם באמצעות Google Scripts.

 

 

מבוסס על כתבה מאת A Agarwal. באדיבות http://www.labnol.org.

עוד מאמרים שיעניינו אותך

אינסטגרם

קבלו מאיתנו עדכונים חמים

תודה על רישומך