דלג לתוכן המרכזי
Israeli Diamond Industry
the israel diamond industry logo

SELECTED DIAMOND TRADERS (סלקטד דיאמונדס) – המקור שלכם ליהלומים גדולים ואיכותיים

חברת Selected Diamond Traders היא חברה בבעלות ובניהול משפחתי המתמחה בהפצת ומסחר יהלומים. החברה הישראלית מטפלת ביהלומים באיכות גבוהה

 

חברת Selected Diamond Traders היא חברה בבעלות ובניהול משפחתי המתמחה בהפצת ומסחר יהלומים. החברה הישראלית מטפלת ביהלומים באיכות גבוהה, החל מגודל של 1/1000 קרט ועד ל-15 קרט. החברה מחזיקה במלאי המתחדש בתדירות גבוהה של יהלומים באיכות גבוהה שעברו חיתוך בסין וברוסיה, באמצעות כלים מן השורה הראשונה, וזה מה שהופך אותה לאחת החברות הבודדות המסוגלות לספק יהלומים בחיתוך מושלם ובכיול מדוייק בכמויות משמעותיות.

 

אברהם פינקוסביץ’ ייסד את יהלומי פינקוסביץ’ בשנות ה-70 של המאה הקודמת. משה, בנו של אברהם שניהל אספקטים שונים של החברה, הקים ב-2005 את Selected Diamond Traders. משה פיתח מערכת דומה לאביו, וכיום חותר להגיע לאלו שמתעניינים ושואלים על אבנים איכותיות גדולות. משה העניק למכון היהלומים הישראלי ראיון בלעדי, ושיתף אותנו בכמה תובנות של החברה.

 

איזה סוג של יהלומים יש במלאי שלכם?
המלאי שלנו מורכב בעיקר מיהלומים בליטוש עגול ופרינסס במשקל של החל מ-0.30 קרט ועד 15.00 קרט, בצבעי D עד K, ובניקיון IF-SI. כל היהלומים שלנו נחתכים ומלוטשים על פי הנחיות מאוד קפדניות, והסחורות שלנו נבדקות ביסודיות על ידי גמולוגים של החברה, על מנת להבטיח את שביעות רצון לקוחות. אנו מחזיקים במלאי רחב של יהלומים בעלי תעודות, בעיקר מהמכון הגמולוגי האמריקאי (GIA). בנוסף לעגולים ופרינסס, אנו מספקים גם צורות פנסי כגון קושן, אמרלד, מרקיזה, טיפה, רדיאנט, חיתוך אשר, לבבות וטריליונים.

 

 

חבילות אבני המלה האיכותיות שלנו נחתכות ומלוטש בסין ורוסיה, מה שמבטיח את העבודה המשובחת ביותר. חבילות היהלומים הקטנות שלנו נעות בטווח של 0.001-0.299 קראט (0.6 עד 4.3 מ״מ). יהלומים אלו זמינים החל מצבעי D ועד I, ובדרגת ניקיון של עד SI1. טכנולוגיית דירוג היהלומים הכי מעודכנת, ומיקרוסקופים מאפשרים לנו ליצור רמה חדשה של דיוק ועקביות.

 

מה הפילוסופיה של החברה?
ל-Selected Diamond Traders יש מוניטין בינלאומי של שירות לקוחות מעולה ומסור. כל לקוח, ללא יוצא מן הכלל, מטופל במקצועיות מירבית. אנחנו מקצים נציג אישי שמטפל בצרכים הספציפיים של כל לקוח, ומתמקדים במציאת היהלום המסוים שהם זקוקים לו לצורך הייצור. כיוון שהמטרה שלנו היא ליצור קשרים עסקיים לטווח ארוך, היהלומים שלנו מתומחרים בהגינות, כדי להבטיח את שביעות הרצון המקסימלית של כל צדדים. הפילוסופיה העסקית הזו זיכתה אותנו בנאמנות הלקוחות, שזכתה לאישור במספר הלקוחות וההזמנות החוזרים.

 

מה אתם מציעים ללקוחות?
ל-Selected Diamond Traders יש משרדים בבלגיה, איטליה, צרפת, הונג קונג, בריטניה וישראל. הסניפים שלנו בכל העולם מאפשרים ללקוחות שלנו ליצור איתנו קשר במועד שנוח להם. המלאי שלנו מוצג באינטרנט וניתן להזמינו בטלפון. העובדים המוכשרים ומלאי המוטיביציה שלנו מוכנים לסייע בכל דרישה לוגיסטית, וידועים בכך שהם מעניקים שירות טוב מהמצופה. הם מסייעים ללקוח להבין את מערכת הארגון העסקית שלנו ואת השירותים הנוספים שאנחנו מציעים. הצוות שלנו תמיד שמח לעזור ללקוח עם הזמנה מיוחדת.

 

היהלומים מאורגנים על פי צורה, צבע, ניקיון וגודל. הודות לטכנולוגיה המתקדמת שלנו, אנחנו מסוגלים לטפל בהזמנות של הלקוחות בכל שלב. ברגע שההזמנה מתבצעת, הלקוח מקבל עדכון לגבי מצבה ותאריך המשלוח המתוכנן. הזמנות שמתקבלות בבוקר לרוב נשלחות באותו היום והמשלוחים זמינים למעקב מקוון. בעת הצורך אנחנו מבצעים משלוחים מהירים יותר.

 

אנחנו ב-Selected מאמינים שהלקוחות הם השותפים שלנו! אנחנו שואפים לבנות יחסים ארוכי טווח ורוצים שתחוש בטוח שאתה מקבל את הסחורה הנכונה במחיר הנכון ובזמן הנכון. אנחנו צופים את צרכי הלקוחות שלנו ושומרים בצד סחורה להזמנות חוזרות. כאשר לקוח קיים מבצע הזמנה, הסחורה המבוקשת תמיד תהיה זמינה עבורו או עבורה.

 

אנחנו רוצים למכור לך את היהלום המלוטש שלו אתה זקוק ואותו תוכל למכור ברווח. עם למעלה מ-3,500 איש ברחבי העולם, שסומכים עלינו כמעסיקים ומפרנסים, האחריות שלנו כלפיהם היא הערובה החזקה ביותר לכך שנמשיך להצטיין.

 

כיצד אתם משתמשים בטכנולוגיה?
יש לנו אפליקציית מסחר אלקטרוני שמספקת ללקוחותינו ערוץ שירות עצמי 24/7. זה מאפשר להם לחפש את היהלומים שהם רוצים להזמין. המערכת מתעדכנת מדי כמה דקות, כדי לספק ללקוחות מידע מדויק. כל משתמש יכול לתקשר איתנו ואנחנו יכולים לעקוב אחרי היסטוריית ההזמנות האישית שלו. מערכת המלאי המקוונת שלנו מתאימה גם למכשירים ניידים ומאפשרת לבצע רכישות בקלות רבה.

האתר שלנו מתעדכן על בסיס שבועי בתכנים וחדשות. הבלוג שלנו מספק לקהל הצצה אל עולם היהלומים ומספק הזדמנות לרכוש ישירות מהמלאי שלנו.

 

האם אתם משתתפים בתערוכות מקצועיות?
האירועים בהם אנחנו משתתפים רשומים בעמוד האירועים שלנו באתר. פעם בשנה הצוותים שלנו נוסעים לתערוכת הונג קונג במרץ, שם אנחנו פוגשים את לקוחותינו. זה מאפשר לנו להתחבר ולבנות שותפויות חדשות.

 

 

צפו בתמונות של Selected Diamond Traders

עקבו אחרי חברת החודש של מכון היהלומים הישראליתגיות: יהלומים

עוד כתבות שיעניינו אותך