דלג לתוכן המרכזי
Israeli Diamond Industry
the israel diamond industry logo

יותר מ-50 יהלומנים ישראלים ישתתפו בתערוכת התכשיטים ואבני החן של הונג קונג

יותר מ-50 חברות יהלומים ישראליות יציגו בתערוכת התכשיטים ואבני החן היוקרתית של הונג קונג, שתיערך ביוני במרכז הכנסים והתערוכות של הונג קונג.
תערוכת הונג קונג
צילום: HKTDC

יותר מ-50 חברות יהלומים ישראליות יציגו בתערוכת התכשיטים ואבני החן היוקרתית של הונג קונג, שתיערך בין ה-23 ל-26 ביוני במרכז הכנסים והתערוכות של הונג קונג.
בתערוכת התכשיטים ואבני החן בהונג קונג, שתיערך זו הפעם ה-29, ישתתפו השנה 2,198 מציגים מ-41 מדינות ואזורים, והיא תחולק ל-16 אזורי התמחות שונים, בנוסף ל-17 ביתנים קבוצתיים, ובהם ביתן היהלומים הישראלי.
הביתן של תעשיית היהלומים הישראלית ימוקם בביתן היהלומים של התערוכה, שיהיה אחד הגדולים בעולם, ויתקבצו בו 480 יהלומנים מרחבי העולם, שיציעו מגוון רחב ביותר של יהלומים.

 

בתערוכה תתקיים גם מכירת יהלומים פומבית למוזמנים בלבד, שתערוך ענקית היהלומים אלרוסה (Alrosa). בנוסף, יתקיים בה סמינר בנושא טכנולוגיית זיהוי מקיפה והערכת שוק של יהלומי מעבדה, בהנחייתו של ד”ר ג’ו ס.ס. יואן (Joe C.C. Yuan) מההתאחדות הגמולוגית של הונג קונג (Gemmological Association of Hong Kong).

 

כמו כן, ביתן Premier של הונג קונג יציג את האוספים האחרונים של 30 מותגי תכשיטים חדשניים מהונג קונג, ואילו ביתן Fine Design Pavilion & Fine Gem יציג מגוון יצירות מופת יקרות ערך, יהלומים בתפזורת, אבני חן ופנינים איכותיות, וכן פריטים חד-פעמיים אקסקלוסיביים של כ-80 חברות בעלות שם עולמי.

 

הונג קונג
הונג קונג  צילום:Sean Pavone

 

אחד האירועים המיוחדים בתערוכה יהיה תערוכת פרסי JNA השנתית, המכירה בחדשנות ומצוינות בתעשיית התכשיטים ואבני החן, ומוקירה חברות ויחידים עבור תרומתם לקידום המסחר וההישגים באסיה.

עוד מאמרים שיעניינו אותך

אינסטגרם

קבלו מאיתנו עדכונים חמים

תודה על רישומך