דלג לתוכן המרכזי
Israeli Diamond Industry
the israel diamond industry logo

פורצת גבולות: הטעם הייחודי בתכשיטים של רות נגה

נגה נוהגת להציג סגנון ייחודי בתכשיטים, שבלט במיוחד לעין באירועי השטיח האדום לאחרונה, שאליהם בחרה לענוד תכשיטים גדולים וצבעוניים
רות נגה
צילום: taniavolobueva / shutterstock.com

רות נגה (Ruth Negga), ילידת 1982, היא שחקנית אתיופית-אירית שזכתה להכרה עולמית לאחר שגילמה את דמותה של מילדרד לאבינג (Mildred Loving) בסרט Loving, שיצא לאקרנים ב-2016. נגה הייתה מועמדת לפרס השחקנית הטובה ביותר, הן בטקס פרסי האקדמיה והן בטקס גלובוס הזהב, עבור תפקידה בסרט. בנוסף, היא הופיעה בסדרה ‘סוכני S.H.I.E.L.D’ של רשת ABC ובסדרה ‘Preacher’ של רשת AMC.

 

נגה נוהגת להציג סגנון ייחודי בתכשיטים, שבלט במיוחד לעין באירועי השטיח האדום לאחרונה, שאליהם בחרה לענוד תכשיטים גדולים וצבעוניים. גולת הכותרת הייתה השטיח האדום בטקס פרסי האוסקר, שאליו הגיעה נגה עם כיסוי ראש מזהב לבן מושחר, משובץ ב-146.16 קרט אבני רובי ממוזמביק של חברת ג’מפילדס (Gemfields), וביהלומים במשקל 3.26 קרט. את המראה השלימה טבעת מזהב לבן מושחר, ששובצה באבן רובי ממוזמביק במשקל 14.89 קרט, אף היא של חברת ג’מפילדס, המוקפת ביהלומים לבנים בשיבוץ pave.

 

כיסוי הראש המדובר עוצב על ידי מעצבת התכשיטים מקליפורניה, איירין ניוויריט’ (Irene Neuwirth), בהשראת נעלי הבית משובצות אבני הרובי של ג’ודי גרלנד בסרט הקלאסי משנת 1939, “הקוסם מארץ עוץ”.

עוד כתבות שיעניינו אותך