דלג לתוכן המרכזי
Moti Israeli Diamonds
the israel diamond industry logo

YES I DO חנות אינטרנטית לטבעות אירוסין

בחנות האינטרנטית של Yes I Do תוכלו למצוא עשרות דגמים של טבעות אירוסין משובצות יהלומים, אבל לא רק. ניתן למצוא את כל סוגי תכשיטי היהלומים

 

בחנות האינטרנטית של Yes I Do תוכלו למצוא עשרות דגמים של טבעות אירוסין משובצות יהלומים, אבל לא רק. ניתן למצוא את כל סוגי תכשיטי היהלומים: תליונים, עגילים, צמידים, תכשיטי גברים, מתנות לכל אירוע ומבצעי החודש.

כל התכשיטים שבאתר מיוצרים ומעוצבים על ידי חברת Yes I Do , השייכת לחברי בורסת היהלומים. על כן כל היהלומים עוברים בדיקה אישית וקפדנית ורק אז מקבלים אישור “לעלות לאוויר” ולהמכר לכל דורש.

 

היופי שבעניין הוא, שלא רק שאתם קונים מחברי בורסת היהלומים, ייצרני היהלומים והתכשיטים בעצמם, אלא שאתם חוסכים את העלויות האסטרונומיות הגלומות במחיר התכשיט, בחנות תכשיטים רגילה. ב-yes I Do זה אתם ואנחנו.

 

יתרון נוסף לרוכש ב-Yes I Do הוא המגוון במחירים ובאפשרויות. אנחנו לא רק אתר אינטרנט. ניתן להגיע ולראות את המבחר הגדול בחדר התצוגה שממוקם בבורסת היהלומים ולקבל הדרכה בנוגע לאיכות היהלומים, בתאום פגישה אישית.

 

כל המוצרים של Yes I Do מיוצרים כאן בישראל על ידי מיטב הצורפים והמשבצים, והם עוברים בקרה קפדנית בכל שלב ושלב עד למסירה הסופית ללקוח. ניתן לעצב כל תכשיט, לכל אירוע וזאת בעזרת תוכנת מידול ועיצוב בתלת מימד ומדפסות תלת מימד מיוחדות.
המלאי שבאתר הוא מלאי חי! כל התכשיטים בעלי יהלום מרכזי מכוונים ליהלום אחד ומיוחד. ברגע שנעשתה הזמנה, ההזמנה תהיה אישית ויחידה, לאותו היהלום, ולא ניתן לשחזר את אותו היהלום בדיוק. ניתן לחפש ביחד איתכם יהלום מומלץ וחלופי המתאים לדרישותיכם ותקציבכם.

 

ייס איי דו- Yes I Do הוא חלום שהפך למציאות בשנת 2010. החברה צמחה מתוך חברת “אשריאן יהלומים” (Asherian Diamonds ltd), חברה לייצור ושיווק יהלומים שנוסדה בשנות ה-80 . אשריאן יהלומים מייצרת ומוכרת יהלומים בארץ ובעולם בכל הגדלים ובכל האיכויות והיא ספקית היהלומים העיקרית שלנו. החברה חתומה על “אמנת קימברלי”, להפסקת המסחר ביהלומי מריבה, ומתחייבת לייצר ולסחור ביהלומים ממקורות אמינים תוך שמירה על כללי האמנה. היהלומים ממויינים ונבחרים על ידנו בבדיקה קפדנית מאוד ונשלחים לבדיקה במעבדות גמולוגיות בארץ ובעולם.

 

אנחנו מחוייבים לאמינות ולשירות איכותי ברמה גבוהה ואישית. כנסו לפייסבוק או לכל מדיה אחרת ותיווכחו בעצמכם – המשובים של הלקוחות שלנו מזינים ומנחים אותנו להצלחה.

 

 

Yes I Do הינה פלטפורמה שעוזרת לכם לבנות את התכשיט שלכם לפי תקציבכם האישי ועל פי הדרישות והנתונים אותם תבקשו. ניתן לייצר או לעצב תכשיט בו אתם מעוניינים עם יהלום מרכזי באיכות שמתאימה לתקציבכם- אנחנו נעזור ונייעץ לכם כייצד ניתן לבנות את התכשיט לפי תקציבכם או בהתאם לגודל היהלום או איכות בזהב או פלטינה, טוהר הזהב והצבע- זהב לבן, צהוב או ורוד. ניתן ליצור קשר עם המשרד ולהתייעץ- אנו זמינים בטלפון, במייל, בפייסבוק ובכל אמצעי התקשרות שנוח לכם.

 

 

צפו בתמונות של ייס איי דו- תכשיטי יהלומים
עקבו אחרי חברת החודש של מכון היהלומים הישראליתגיות: תכשיטים אונליין, טבעת

עוד כתבות שיעניינו אותך