דלג לתוכן המרכזי
the israel diamond industry logo

היהלומנים הצעירים של WFDB מגייסים כספים בדרום אפריקה

פרויקט צדקה לטובת בי"ס מקומי צפוי לגייס עד חצי מיליון דולר

 

ארגון היהלומנים הצעירים (The Young Diamantaires), שהקימה הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים (WFDB) במטרה לחזק ולתמוך בדור הבא של תעשיית היהלומים, מודיע על קמפיין גיוס כספים לבניית ספרייה ומטבח בבית הספר התיכון רנסנס (Renaissance) במסינה, דרום אפריקה. הקמפיין יצא לדרך לאחר ביקור שנערך בספטמבר שעבר בבית הספר, ובסיומו החליט הארגון לתרום להקמת שירותים נחוצים אלו בבית הספר. הארגון הקים ועדה לגיוס הכספים, ופתח כעת בקמפיין שרץ בפלטפורמה הדיגיטלית Go Fund Me.

 

כריית יהלומים במכרות אפריקה
צילום: Fancy Color Research Foundation

התגובה הראשונית לקמפיין חיובית, ובארגון היהלומנים הצעירים מאמינים כי יגיעו ליעד גיוס הכספים, שעומד על חצי מיליון דולר.

 

נשיא מועדון סוחרי היהלומים של אוסטרליה (DDCA), רמי ברון (Rami Baron) – החבר במועצת המנהלים של הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים, ומילא תפקיד חשוב בהקמת ארגון היהלומנים הצעירים – מסר כי “אני גאה במיוחד במחויבות ובמאמצים של הארגון בהשקת הקמפיין הזה. ארגון היהלומנים הצעירים בנה קהילה מדהימה, הממשיכה לצמוח באופן הדרגתי, והם תורמים מכיסם לפני שהם מבקשים מאחרים לעשות זאת. ההאשטאג morethanadiamond# הפך לשם נרדף ליהלומנים הצעירים, וזוהי הצהרה בדבר מחויבותם לתמוך בתעשייה ובקהילה הרחבה יותר”.

 

יהלומי גלם דרום אפריקה
צילום: Diamcor Mining

נשיא ה-WFDB בפועל, יורם דבש, מסר כי “אנחנו שמחים לראות את הדור הצעיר של היהלומנים מחפש דרכים להיבנות על בסיס המסורת העשירה של התעשייה, ולהפגין מחויבות חברתית חשובה. הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים נועדה להוביל את התעשייה שלנו, במונחי אחריות ציבורית ונושאים מסחריים כאחד, בימים המאתגרים במיוחד הללו”.

 

מעוניינים לתמוך בפרויקט? לחצו כאן

 

 תגיות: אפריקה, יורם דבש, יהלומנים, יהלומים באפריקה, הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים

עוד כתבות שיעניינו אותך