דלג לתוכן המרכזי
Israeli Diamond Industry
the israel diamond industry logo

DH DIAMONDS: תכשיטי יהלומים בכל הגדלים, הצבעים והליטושים

DH Diamonds הוא מותג של חברת אר.פי.איי יהלומים (R.P.A Diamonds ) שנוסדה לפני למעלה משלושים שנה על ידי יצרן היהלומים וחבר בורסת היהלומים הישראלית

 

DH Diamonds הוא מותג של חברת אר.פי.איי יהלומים (R.P.A Diamonds ) שנוסדה לפני למעלה משלושים שנה על ידי יצרן היהלומים וחבר בורסת היהלומים הישראלית, דוד חלפון. במהלך השנים עסק חלפון בייצור וייצוא יהלומים לחו”ל עם התמחות ביהלומים מלוטשים מגודל 0.01 עד 5 קראט בכל הצבעים והצורות ועבד עם סוחרים וחנויות בארה”ב, קנדה, אירופה והמזרח הרחוק. לאחרונה החלה החברה לשווק תכשיטי יהלומים לחנויות ולקהל הפרטי תחת המותג DH Diamonds, ומספקת טבעות אירוסין ונצח, צמידי טניס, תליונים ועגילי יהלומים באיכות מעולה ועם תעודות גמולוגיות. החברה הממוקמת בבורסת היהלומים הישראלית ברמת גן, מייצרת את היהלומים והתכשיטים בישראל ועובדת בשיתוף פעולה עם יצרני ומעצבי תכשיטים בארץ ובחו”ל.

 

היהלומים המשובצים בתכשיטים מיוצרים על ידי החברה ומשובצים בקולקציית תכשיטים נבחרת. “זיהינו כי בשוק הישראלי עיקר הדרישה היא לטבעות אירוסין ועל כן ייצרנו מגוון גדול של טבעות אירוסין על מנת לספק את הביקוש הזה. לאחרונה, חל שינוי בשוק טבעות האירוסין ויש דרישה לטבעות אירוסין זולות יותר. ניסינו להיענות לדרישה זו, תוך שמירה על איכות המוצר וייצרנו טבעות איכותיות בטווח מחירים נמוך יותר” אומרת פנינה חלפון לנג מנהלת שיווק ומכירות.

 

באנחנו מכינים תכשיטים משובצי יהלומים בהתאמה אישית ומאפשרים ללקוחות לבחור את איכות וגודל היהלומים שישובצו בתכשיט שלהם. במשרדנו ניתן לרכוש ישירות מהתצוגה או לבחור את היהלום שישובץ בהזמנה לכל תכשיט.

 

במקרה והלקוח בחר את היהלומים לפי טעמו וכיסו ולא מהמבחר הקיים, אנו משתדלים לבצע את העבודה הנדרשת במהירות האפשרית מאחר ואנו מודעים לכך שהלקוחות רוצים לרכוש את התכשיט ולענוד אותו מיד עם הרכישה. היהלומים שאנו משתמשים בהם לשיבוץ בתכשיטים הם יהלומים ש- R.P.A מייצרת ובמידת הצורך, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם יצרנים שונים מבורסת היהלומים הישראלית לאספקת הזמנות מיוחדות של לקוחות. R.P.A מתמחה בייצור כל צורות הליטוש של היהלומים, כך שיש לנו מגוון רחב של יהלומים שאותם אנחנו יכולים לספק מיידית הן לצרכן הסופי, והן לספקי תכשיטים במחירי יצרן וללא פערי תיווך”.

 

החברה מוכרת תכשיטי יוקרה ויהלומים לשוק הבינלאומי בארה”ב, קנדה, רוסיה, גרמניה ועוד. בנוסף פונה החברה בחו”ל לשוק העסקי,רשתות וחנויות תכשיטים, ובישראל לקהל הפרטי. תעודות גמולוגיות מסופקות לפי בקשת הלקוח מהמעבדות GIA, EGL.

 

DH Diamonds מפעילה אתר אינטרנט באנגלית ועברית ובו קטלוג אינטרנטי של המוצרים. בקרוב יעבור האתר שדרוג ויותאם לשימוש בטלפון סלולרי. כמו כן מפעילה החברה דף פייסבוק בו ניתן להתעדכן בדגמים חדשים ומבצעים על בסיס יומיומי.

 

כאמור רכישת התכשיטים נעשית במשרדי החברה בבורסת היהלומים הישראלית, בו גם מוצגת קולקציית התכשיטים, בפגישות מתואמות מראש. בעלי החברה מבטיחים ייעוץ מקצועי, ושירות אישי ואמין לכל לקוח.
דוד חלפון התחיל את דרכו בענף כחותך יהלומים במפעל לליטוש יהלומים לפני למעלה מ-40 שנה. בכוחות עצמו ובעבודה קשה הקים עסק משגשג לייצור יהלומים וניהל במשך שנים מלטשה. בשנה האחרונה הצטרפה לחברה בתו, פנינה חלפון לנג, כמנהלת שיווק מותג התכשיטים של החברה. פנינה שבאה מתחום הפקת והפצת קולנוע בארץ ובעולם, משתמשת בימים אלו בכישוריה ובידע שרכשה במהלך השנים לקידום העסק המשפחתי.

 

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה צרו קשר
פנינה חלפון לנג 054-3456286 או במשרד 03-5752424
אימייל: info@dhdiamonds.com
אתר האינטרנט של DH Diamonds

 

לחצו כאן לצפייה בגלריית התמונות של החברה

לחצו כאן כדי לגלות דברים נוספים על החברה בעמוד הפייסבוק של מכון היהלומים הישראלתגיות: תכשיטי יהלומים

עוד כתבות שיעניינו אותך