דלג לתוכן המרכזי
Moti Israeli Diamonds
the israel diamond industry logo

קריסטל מציעה יהלומים ותכשיטים – לא פחות ממושלמים

חברת קריסטל יהלומים וקריסטל בוטיק (KRISTAL DIAMONDS & KRISTAL BOUTIQUE), מתמחה בייצור תכשיטים מעוצבים ואיכותיים. העיצובים של קריסטל הם יחודיים, קלאסיים

 

חברת קריסטל יהלומים וקריסטל בוטיק (KRISTAL DIAMONDS & KRISTAL BOUTIQUE), מתמחה בייצור תכשיטים מעוצבים ואיכותיים. העיצובים של קריסטל הם ייחודיים, קלאסיים ומתוחכמים ומניבים תכשיט המשובץ בצורה המיטבית, אשר ממקסמת את ה”אש”, הברק והחיים של היהלומים המשובצים בו.

 

התכשיטים עשויים מזהב בכל הצבעים – לבן, ורוד וצהוב, ב- 14 ו-18 קרט, וגם מפלטינה. בתכשיטים משובצים יהלומים, פנינים, ואבני חן יקרות.

 

כל שלב בתהליך הייצור מקבל את מלוא תשומת הלב, הידע, הזמן ובקרת איכות, לכן התוצאות הן לא פחות ממושלמות.

 

המעצבים המנוסים והמסורים עובדים עם מערכות מתקדמות, על מנת לתת ללקוחות הזדמנות לראות את התכשיט העתידי שלהם בתלת ממד כולל מידות, משקל וצבע לפני ייצורם.

 

ייצור התכשיטים נעשה על ידי מומחים מובילים, בעלי הידע המקצועי והטכנולוגיות החדישות ביותר הנדרשות על מנת ליצור את התכשיט המושלם, ללא סטיות מהמידות המקוריות.
לאחר הכנות מדוקדקות התכשיט מועבר למשבצים המתמחים בכל סוגי השיבוץ, לרבות שיבוץ בלתי נראה (invisible), פאבה, שיניים,תעלה וכדומה.

 

בחיפוש אחר מצוינות קריסטל מייצרת לעיתים יהלומים מיוחדים או לוטשת מחדש יהלומים קיימים, על מנת לייצר התאמה מושלמת בין התכשיט ליהלום המשובץ בו.

 

קריסטל היא חברת יצור יהלומים ותכשיטים ותיקה אשר נוסדה ב-1983. מומחי היהלומים והתכשיטים ישראל קריסטל ואברהם גרוכובסקי בעלי החברה, בנו את מותג המצוינות, באיכות ובשירות של החברה. במשך שנים השתתפה חברת יהלומי קריסטל בתערוכות יהלומים ותכשיטים חשובות ברחבי העולם ואף קיבלה תעודות יצואן מוסמך ובכיר ממשרד התעשייה והמסחר בישראל.
קריסטל חברה בבורסת היהלומים הישראלית, הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים (WFDB) והתאחדות יצרני התכשיטים הישראלית.

 

קריסטל מתגאה במוטו : טיפול בכל הזמנה – גדולה או קטנה. כל פניה של לקוחות, 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, מקבלת את תשומת לב המיידית.

 

קריסטל שומרת על קשר הדוק עם לקוחותיה, ומעניקה להם גם שירות משלוחים 24 שעות ביממה, הכולל מעקב עד אישור קבלת הסחורה.

 

לחברה אתר אינטרנט ובו מנוע חיפוש יהלומים מקוון הפועל 24 שעות ביממה בכתובת: www.kristal-diamonds.com הכניסה מוגבלת למסחר בלבד ומאובטחת על ידי שם משתמש וסיסמא.

 

הלקוחות יכולים לצפות ולבחור ביהלומים מתוך המלאי הגדול, תוך שהם מקבלים מידע מלא על אודות היהלומים. כל היהלומים מלווים בתעודות גמולוגיות של המעבדות הטובות ביותר: המכון הגמולוגי האמריקאי (GIA, המכון הגמולוגי הבינלאומי (IGI) והמעבדה הגמולוגית האירופית (EGL).

 

לקריסטל גם אתר תכשיטים מקוון הפועל 24 שעות ביממה. www.kristal-boutique.com

 

באתר מבחר גדול ומרהיב של תכשיטים. הלקוח יכול לבחור את התכשיט הרצוי , טוהר הזהב ואיכות היהלום המשובץ. ניתן גם להזמין תכשיטים בעיצוב אישי ובשיבוץ אבנים ייחודיות.

 

בימים אלה שוקדת קריסטל על הקמת אתר תכשיטים חדש.

 

עקבו אחרי יהלומי קריסטל כחברת החודש של מכון היהלומים הישראלי בפייסבוק.

 

צפו בתמונות קריסטל יהלומים וקריסטל בוטיק.

עקבו אחרי קריסטל יהלומים וקריסטל בוטיק בפייסבוקתגיות: יהלומים, תכשיטים

עוד כתבות שיעניינו אותך