דלג לתוכן המרכזי
Israeli Diamond Industry
the israel diamond industry logo

ג’ולרי 4 יו – חברת התכשיטים שלך

ג'ולרי 4 יו אולי ניראת חברת תכשיטים חדשה בשוק, אבל יש לה מסורת מכובדת וארוכת שנים בענף היהלומים. רוני גולומב, הבעלים של החברה דור שני בענף היהלומים

 

ג’ולרי 4 יו אולי נראית חברת תכשיטים חדשה בשוק, אבל יש לה מסורת מכובדת וארוכת שנים בענף היהלומים. רוני גולומב, הבעלים של החברה דור שני בענף היהלומים, הקים את חברת התכשיטים ג’ולרי 4 יו שתשמש עוד ערוץ לשיווק היהלומים שחברה מייצרת.

 

“יש לי ניסיון רב שנים בענף היהלומים והמומחיות שלי היא לדעת לבחור את היהלום המתאים ביותר לתכשיט. כך היהלום ינצנץ יותר ויעלה פחות. תמחור טבעת זהב משובצת ביהלומים מורכב ממחיר הזהב ומחיר היהלומים המשובצים. חלקו של היהלום בתמחור הוא הגדול ביותר, על כן התאמה נכונה של היהלום לתכשיט יכולה לחסוך כסף רב. בנוסף, אני קונה את יהלומי הגלם מאפריקה ומעבד ומלטש את היהלומים בישראל בעזרת טכנולוגיה מתקדמת. היהלומים אצלי הם מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך” אומר גולומב.

 

חברת היהלומים של רוני גולומב קיימת כבר משנת 1940 והיא הוקמה ע”י האבא ראובן גולומב. ראובן החל דרכו בתעשיית היהלומים בגיל 14 כחותך בבית החרושת אופיר בנתניה. הוא מחלוצי הפיתוח הטכנולוגי בתעשיית היהלומים ופיתח יחד עם בנו רוני, את מכונת הלייזר הממוחשבת הראשונה בעולם לניסור יהלומים בליטוש פנטזי. כשקיבל האב ראובן את תואר יקיר תעשיית היהלומים בשנת 1997 נאמר בין השאר, כי: “בשימוש במכונת לייזר ממוחשבת לשם יצירת צורות פנטזי הקדימו את טכנולוגיית תעשיית היהלומים כולה בדור אחד”.

 

מספר רוני: “הייתה תקופה שאבא ניקד וביקע יהלומים בבית ומביא אותם למשרד בו אני יושב כיום. שם הם כל הזמן היו נופלים לו מהשולחן והוא היה מבקש ממני לחפש אותם. כשעבר לעבוד במפעל לא נפלו לו יהלומים. שאלתי אותו אבא איך זה שבמשרד תמיד היהלומים היו נופלים לרצפה ובמפעל לא? והוא ענה לי שהוא היה מפיל אותם במיוחד בשביל שאני אחפש אחריהם. כך שאני ידעתי, כבר מגיל 5, שאני רוצה להיות בענף היהלומים ומיד שהשתחררתי מהצבא הצטרפתי לאבא בעסק”.

 

חברת היהלומים של רוני גולומב עוסקת בייצור ומסחר של יהלומים בכל הגדלים וכל הצורות ומתמחה ביהלומים גדולים ומיוחדים. את היהלומים מתוצרתה משבצים בטבעות זהב המיובאות מאיטליה ומטורקיה ובתכשיטים המיוצרים בישראל. החברה לא רק משבצת תכשיטים מוכנים אלא גם בונה תכשיט מהבסיס עד לסיום על פי בקשה של הלקוח או אפילו לפי תמונה של תכשיט שהלקוח מביא. המכירה היא כמובן בין היצרן ללקוח מדלגת על הרבה אנשי ביניים וחוסכת כסף.

 

למעוניינים החברה מציעה גם שיבוץ טבעות בעיצוב יין ויאנג, עיצוב מקורי של החברה. השיבוץ מורכב משני חצאי יהלומים בצבעים לבן ושחור מעוצבים כסמל היין ויאנג, סמל סיני עתיק יומין. עקרון היין-יאנג מבטא בתפיסה הסינית את האחדות הקוסמית. הסמל נראה כשני חצאי עיגול הזורמים זה לתוך זה ובכל אחד מהם טיפה בצבעו של החצי האחר. זהו פיתוח של חיתוך יהלום המייצג את מיטב השימוש בשיא הטכנולוגיה הישראלית והוא מוגן בסימן רשום. אפשר כמובן גם להזמין את היין-יאנג גם בצבעים נוספים כמו תכלת לבן בצבעי הדגל הישראלי ועוד ועוד.

 

תוכלו להתרשם ממגוון התכשיטים של החברה באתר האינטרנט שלה ובפייסבוק וכן לבקר במשרדי החברה בבורסת היהלומים.

צפו בתמונות ג’ולרי 4 יו

עקבו אחרי ג’ולרי 4 יו כחברת החודש של מכון היהלומים הישראלי.תגיות: תכשיטים

עוד כתבות שיעניינו אותך