דלג לתוכן המרכזי
simplified man
חדשות ראשי
the israel diamond industry logo

GET DIAMONDS תאפשר לחפש סחורה אונליין בשבוע היהלומים

בורסת היהלומים הישראלית, המארגנת את שבוע היהלומים הבינלאומי ה-6 שייערך בישראל ב-13-16 בפברואר 2017, הוסיפה כלי חדש עבור הקניינים שישתתפו באירוע
סרטון של מערכת GET-DIAMONDS
צילום: איריס הורטמן

בורסת היהלומים הישראלית, המארגנת את שבוע היהלומים הבינלאומי ה-6 שייערך בישראל ב-13-16 בפברואר 2017, הוסיפה כלי חדש עבור הקניינים שישתתפו באירוע. לראשונה, אותם קניינים יוכלו לבחון את המלאי שיוצע למכירה בשבוע היהלומים הבינלאומי בישראל, ולתכנן את הרכישות שלהם מראש.

 

אתר Get Diamonds, פלטפורמת המסחר B2B אונליין הרשמית של תעשיית היהלומים הישראלית, תקים ערוץ מאובטח שיוקדש לשבוע היהלומים, ובו יתפרסמו המלאים של המציגים הישראלים באירוע. הערוץ יאפשר לקונים לבצע חיפושים בהתאם לשורה של קריטריונים. משתתפים רשומים בשבוע היהלומים ייהנו מגישה לערוץ זה שבוע לפחות לפני התערוכה.

 

נשיא בורסת היהלומים, יורם דבש, אמר כי הכלי החדש של שבוע היהלומים ייעל אף יותר את תהליך המסחר ביהלומים. “המטרה שלנו היא להפוך את שבוע היהלומים לאטרקטיבי ומועיל ככל הניתן, הן עבור משתתפים ישראלים והן עבור משתתפים מהעולם. הוספת פלטפורמות Get Diamonds הייעודית לשבוע היהלומים עשויה לייעל את המסחר ביהלומים ולהגדיל את המכירות”, אמר.

 

פלטפורמת המסחר B2B אונליין Get Diamonds הוצגה מוקדם יותר השנה על ידי בורסת היהלומים ומכון היהלומים הישראלי, במטרה לחשוף בפני שוק רחב ככל הניתן את המלאים של חברות יהלומים ישראליות, מכל סדר גודל. הפלטפורמה הידידותית למשתמש הינה ללא תשלום הן עבור המוכר והן עבור הקונה.

 

שבוע היהלומים הישראלי השנה יציע מגוון עצום של סחורה מצד מאות מציגים ישראלים ומרחבי העולם. בנוסף, ייערכו במהלך השבוע טנדרים בינלאומיים רבים של יהלומי גלם ויהלומים מלוטשים. כמו כן, שבוע היהלומים יציע תכנית חברתית עשירה, הכוללת סיורים בחינם לירושלים וים המלח. כמו בעבר, לקניינים מוצעת לינה בחינם לשלושת ימי האירוע בבתי מלון סמוכים. האירוע צפוי למשוך כמה מאות משתתפים יותר מבעבר.

עוד כתבות שיעניינו אותך