דלג לתוכן המרכזי
the israel diamond industry logo

Get-Diamonds תשתף פעולה עם לוסי פלטפורמות

אתר המסחר צפוי להיעזר בטכנולוגיות AI
גט דיימונדס מסחר ביהלומים

אתר Get-Diamonds.com, פלטפורמת מסחר היהלומים B2B אונליין שבבעלות הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים (WFDB), חתם לאחרונה על הסכם ארוך טווח עם חברת הטכנולוגיה לוסי פלטפורמות (Lucy Platforms). במסגרת ההסכם, לוסי תשפר את העיצוב ואופני השימוש באתר get-diamonds.com בעזרת טכנולוגיית ה-AI (בינה מלאכותית) שלה, ותבטיח כי פלטפורמת המסחר תהיה חזקה, מגוונת וידידותית עוד יותר למשתמש. בנוסף, לוסי תפתח שורה של מאפיינים באתר, שיושקו בעתיד הקרוב.

 

סרטון של מערכת GET-DIAMONDS
צילום: איריס הורטמן

ההסכם החדש הוא שיתוף פעולה בין שני גופים חשובים, אך שונים מאוד: הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים היא ארגון הגג של בורסות יהלומים, והגוף המייצג העיקרי של התעשייה; ואילו לוסי פלטפורמות היא חברת טכנולוגיה חדשנית, תוססת ויצירתית. עם זאת, שני הגופים מאמינים כי שיתוף הפעולה ייצר תועלת חשובה לתעשיית היהלומים בכללותה.

 

Get-Diamonds הושק על ידי הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים ב-2020, כארגון ללא מטרת רווח שנועד לשרת את התעשייה. המוטו של האתר הוא “על ידי התעשייה, עבור התעשייה”, והרווחים שהוא ייצר יושקעו בפרויקטים לטובת התעשייה, כולל שיווק יהלומים גנרי. מאז הקמתו, האתר הפך במהירות לאחד מאתרי מסחר היהלומים הגדולים ביותר, המציג מעל 1.3 מיליון יהלומים, בשווי כולל של מעל 5.8 מיליארד דולר.

 

חיפוש באינטרנט
צילום: sondem

חברת לוסי פלטפורמות,, שהוקמה ב-2017, פיתחה פלטפורמת מסחר אלקטרוני B2B במיוחד עבור תעשיית היהלומים, המבוסס על בינה מלאכותית. הפלטפורמה נבנתה כדי לסייע לסוחרים ליצור, לנהל ולהרחיב את הנוכחות שלהם אונליין, בדגש על חווית משתמש, ניתוח ביג דאטה ואבטחת נתונים. העבודה לצד חברות יהלומים מובילות, סייעה ללוסי ליצור פתרונות מכירות וניהול חזקים אונליין.

 

 תגיות: יהלומים אונליין, מסחר אלקטרוני, Get Diamonds, יהלומים באינטרנט

עוד כתבות שיעניינו אותך