דלג לתוכן המרכזי
Israeli Diamond Industry
the israel diamond industry logo

Get Diamonds כובשת בסערה את תעשיית היהלומים

בתוך 6 שבועות, הוכפל מספר ושווי היהלומים הרשומים בפלטפורמה – למעל 1.2 מיליון יהלומים, בשווי מעל 5.5 מיליארד דולר
get diamonds יהלומים אינטרנט
צילום: Get Diamonds

חודש וחצי בלבד אחרי שהפדרציה העולמית של בורסות היהלומים (WFDB) רכשה את פלטפורמת המסחר הדיגיטלית Get Diamonds ממכון היהלומים הישראלי, הפכה הפלטפורמה לזירת מסחר היהלומים הדיגיטלית B2B הגדולה בעולם. כיום רשומים בפלטפורמה מעל 1.2 מיליון יהלומים, בשווי כולל של מעל 5.5 מיליארד דולר, והפדרציה העולמית של בורסות היהלומים משקיעה מאמצים רבים להמשיך את צמיחתה. 

 

על ידי התעשייה, עבור התעשייה

 

הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים רכשה את Get Diamonds כי זיהתה צורך דחוף בפלטפורמה למסחר ביהלומים, שתחזק את המסחר, במקום להרוויח ממנו. בניגוד לפלטפורמות קיימות, Get Diamonds היא היחידה שאינה למטרות רווח, עצמאית ושקופה לחלוטין. הסלוגן של הפלטפורמה הוא “על ידי התעשייה, עבור התעשייה” (“By the industry, for the industry”). עמלות השימוש אמנם נמוכות, אך הוא אינו בחינם. עם זאת, הפלטפורמה תשקיע מחדש את הרווחים בפרויקטים שיתמכו ויחזקו את מסחר היהלומים, כולל שיווק יהלומים גנרי.

 

get diamonds יהלומים אונליין
צילום: Get diamonds

יורם דבש, שנבחר לאחרונה לנשיא בפועל של ה-WFDB, ומכהן כנשיא בורסת היהלומים הישראלית, אמר כי “משבר הקורונה עצר כמעט לחלוטין את הנסיעות הבינלאומיות, ואירועים מרכזיים בתעשייה בוטלו. באופן מסורתי, יהלומנים ביססו את העסקים שלהם על ביקורי לקוחות והשתתפות בתערוכות בינלאומיות, אך המגיפה חייבה שינוי. בהשקת Get Diamonds כפלטפורמה בינלאומית על ידי ה-WFDB, אנו מציעים לתעשייה דרך שקופה ונוחה להמשיך ולסחור ברחבי העולם. זה באמת ‘על ידי התעשייה, עבור התעשייה'”.

 

התגובה ליוזמה הייתה מדהימה – תוך ששה שבועות בלבד, Get Diamonds מציעה כיום מעל מיליון קרט יהלומים לבחירה. בפלטפורמה יש 3,500 ספקים רשומים, ו-26,000 קניינים רשומים, רובם קמעונאים. כמענה לביקוש, Get Diamonds מתורגמת בימים אלו לכמה שפות: האתר כבר זמין באנגלית, מנדרינית, גוג’ראטית, רוסית ועברית, ובקרוב גם בערבית.

 

Get Diamonds זכה למשוב מצוין משחקנים מרכזיים בתעשיית היהלומים העולמית, שאימצו את הפלטפורמה ורושמים אליה את חבריהם. רשימה זו כוללת את מר לורנס מה (Lawrence Ma), מייסד ויו”ר פדרציית היהלומים של הונג קונג וסין (DFHK), מר לין צ’יאנג (Lin Qiang), נשיא בורסת היהלומים של שנחאי; ד”ר ג’יטאנו קווליירי (Gaetano Cavalieri), נשיא קונפדרציית התכשיטים העולמית (CIBJO); מר נישיט (באלי) פאריק (Nishit Parikh), נשיא מרכז היהלומים העולמי באנטוורפן, ורבים אחרים. הפלטפורמה מתמקדת כעת בהרחבת הפעילות לקמעונאים, ומנהלת דיונים בנושא עם איגודים מקצועיים של קמעונאי תכשיטים בארה”ב.

 

למידע נוסף ורישום ל-Get Diamonds לחצו כאן

 

 תגיות: יהלומים אונליין, הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים, Get Diamonds, יהלומים באינטרנט

עוד כתבות שיעניינו אותך