דלג לתוכן המרכזי
the israel diamond industry logo

GET-Diamonds תציג בתערוכת JCK לאס וגאס

הפלטפורמה תכלול מאפיינים חדשים המבוססים על טכנולוגיית AI, אשר "ישנו את כללי המשחק של המסחר אונליין"
get diamonds אתר יהלומים
צילום: get diamonds

GET-Diamonds, פלטפורמת המסחר B2B בבעלות הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים (WFDB), תשתתף בתערוכת JCK בלאס וגאס, שתיפתח השבוע. זו הפעם הראשונה שבה GET-Diamonds, המבוסס על הרשת העולמית הענפה של של ה-WFDB, יפנה ספציפית לשוק האמריקאי, בדגש על קמעונאים. המהלך נתפס כצעד חשוב בתכנית השיווק של GET-Diamonds, במטרה להגביר נוכחות בשוק האמריקאי, ולחזק את שורשיו בתעשייה. 

 

במסגרת התערוכה, GET-Diamonds יציג מאפיינים חדשים, כולל המכרזים אונליין הראשונים אי פעם בתעשייה, המבוססים על טכנולוגיית בינה מלאכותית (AI).

get diamonds מסחר יהלומים
מקור: get diamonds

בחודשים האחרונים, GET-Diamonds רשם עלייה חדה בטראפיק מצד קמעונאים, סוחרים וסיטונאים. ברבעון האחרון, מספר הקמעונאים הפעילים באתר עלה ב-20%, וסך החיפושים עלו ב-18%. החברה מסרה כי זה נובע מעלייה בביקוש ליהלומים מלוטשים בארה”ב ואסיה, וכן מהפופולאריות הגוברת של GET-Diamonds ברחבי העולם.

 

אתר GET-Diamonds הוקם באפריל 2020 על ידי הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים, במטרה לשרת את תעשיית היהלומים והתכשיטים, כארגון שאינו למטרות רווח. המוטו של האתר, “By the industry, For the industry” (“על ידי התעשייה, עבור התעשייה”), משקף את המטרה הזו. הרווחים שמייצר האתר מושקעים בפרויקטים לתועלת התעשייה, כולל שיווק יהלומים גנרי. מאז עלייתו לאוויר, GET-Diamonds צמח במהירות והפך לאחד מאתרי מסחר היהלומים הגדולים בעולם, עם מעל 1.3 מיליון יהלומים רשומים, בשווי כולל של מעל 5.8 מיליארד דולר.

 

GET-Diamonds חתם לאחרונה על הסכם לטווח ארוך עם חברת ההייטק לוסי פלטפורמות (Lucy Platforms), להטמעת הטכנולוגיה מבוססת הבינה המלאכותית (AI) הקניינית של החברה. צעד זה נועד לשמור על מעמדה של הפלטפורמה כמובילה בעיצוב ובשימושיות, ויאפשר לה להמציא מאפיינים שאין בפלטפורמות אחרות.

 

צילום:Sky Sajjaphot

נשיא ה-WFDB ו-GET-Diamonds, יורם דבש, אמר כי “GET-Diamonds הוקם כדי לשרת את התעשייה, ועד כה הצליח בכך מאוד. אנחנו עומדים להיכנס לשלב הבא בפיתוח של GET, שיתאפשר בזכות היכולות הטכנולוגיות המופלאות שלנו, ויכלול סדרה של מאפיינים שישנו את כללי המסחר אונליין. אנחנו נרגשים להציג רשמית את הפלטפורמה בפני השוק האמריקאי, ואיני יכול לחשוב על מקום טוב יותר לעשות זאת, מאשר תערוכת JCK לאס וגאס”.

 

משה סאלם, סגן נשיא ה-WFDB ו-GET-Diamonds, אמר כי “GET-Diamonds היא פלטפורמת מסחר יוצאת מן הכלל, עם קונספט מהפכני: פלטפורמה שתוכננה לחלוטין על מנת להיטיב עם התעשייה! ב-JCK לאס וגאס, נציג לתעשייה האמריקאית את היתרונות המדהימים של עבודה עם GET-Diamonds, ואנו מצפים לייצר השפעה אמיתית בשוק”.

 

עמדת GET-Diamonds תמוקם בביתן מספר L302 בגלריה בקומה 1, במרכז Sands Expo Center, שבו תתקיים תערוכת JCK לאס וגאס ב-27-30 באוגוסט 2021.

 

 תגיות: יהלומים אונליין, JCK לאס וגאס, יהלומים בארה"ב, מסחר אלקטרוני, הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים, Get Diamonds, תערוכת יהלומים

עוד כתבות שיעניינו אותך