דלג לתוכן המרכזי
Moti Israeli Diamonds
the israel diamond industry logo

צ’או טאי פוק מצטרפת למועצת המנהלים של WFDB

הפדרציה מרחיבה את החברות לשחקנים מרכזיים בתעשייה
צאו טאי פוק תכשיטים
צילום: Chow Tai Fook

הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים (WFDB) מזמינה שחקני מפתח בתעשיות היהלומים והתכשיטים העולמיות להצטרף לשורותיה, במאמץ להרחיב את ההשפעה והרלוונטיות של הארגון, שהוקם ב-1947 במטרה להגן על האינטרסים של בורסות יהלומים וחבריהן ברחבי העולם.

 

אחד הארגונים הראשונים להצטרף ל-WFDB היא קבוצת התכשיטים צ’או טאי פוק (Chow Tai Fook), רשת התכשיטים המובילה בהונג קונג, סין וחלקים אחרים באסיה. מנכ”ל צ’או טאי פוק, אלברט צ’אן (Albert Chan), מונה כמשקיף במועצת המנהלים של ה-WFDB, ומסר כי “זה כבוד גדול וזכות אמתית לקבל הזמנה למשפחת ה-WFDB, שצ’או טאי פוק חולקת עמה את אותם ערכי ליבה”.

 

חנות צ'או טאי פוק בהונג קונג
צילום: Michal Gordon Keret

נשיא ה-WFDB בפועל ונשיא בורסת היהלומים הישראלית, יורם דבש, מסר כי מטרתה של הפדרציה לא צריכה להסתכם בהגנה על בורסות יהלומים וחבריהן, אלא גם להוביל ולקדם את המסחר העולמי ביהלומים ותכשיטי יהלומים, ולעודד שיתוף פעולה בין כל הגורמים המעורבים בתעשיות אלו.

 

דבש הוסיף כי “עסקי היהלומים מבוססים על שיתוף פעולה בין גורמים שונים רבים. עסקינו תלויים בהם, והם תלויים בנו. הזמנתי חברות וארגונים מובילים בתעשייה שלנו להצטרף ל-WFDB, ורבים מהם כבר הביעו עניין להצטרף. אין לי ספק שאחרים יצטרפו אלינו. כעת, יותר מאי פעם, עלינו לשלב כוחות. רק כך נוכל להצליח”.

 

נשיא הבורסה יורם דבש
צילום:בורסת היהלומים הישראלית

הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים השיקה לאחרונה את פלטפורמת המסחר B2B הדיגיטלית Get Diamonds, שזכתה להצלחה מיידית והפכה לשוק היהלומים הווירטואלי הגדול בעולם.

 

 תגיות: תכשיטי יהלומים, יהלומנים, צ'או טאי פוק, הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים, Get Diamonds

עוד כתבות שיעניינו אותך