דלג לתוכן המרכזי
Moti Israeli Diamonds
the israel diamond industry logo

לאור הביקוש: שבוע היהלומים 2020 ייפתח למציגים בינלאומיים

באירוע יציגו לראשונה גם חברות יהלומים מרחבי העולם
אולם מסחר בורסת היהלומים
צילום: ISDE

כמענה לביקוש מרחבי העולם, בורסת היהלומים הישראלית החליטה לפתוח את שבוע היהלומים הבינלאומי בישראל לשנת 2020 בפני מציגים בינלאומיים. תהיה זו הפעם הראשונה שבה שבוע היהלומים הישראלי יארח מציגים מכל השווקים.

 

שבוע היהלומים הבינלאומי בישראל, שייערך ב-10-12 בפברואר 2020, הוא אירוע שנתי שמתקיים בקומת המסחר התוססת של בורסת היהלומים הישראלית. באירוע משתתפים מאות מציגים של יהלומים מלוטשים ותכשיטי יהלומים, והוא מושך מאות קניינים ממעל 20 מדינות, שמגיעים לישראל במיוחד לאירוע.

 

שבוע היהלומים בישראל
צילום: ISDE

שבוע היהלומים הישראלי הוא אירוע בוטיק אקסקלוסיבי לסוחרי יהלומים, בעלות מינימלית למשתתפים, הכולל גם תמריצים לקניינים, שהזכאים מהם נהנים משלושה לילות בחינם בבית מלון מקומי.

 

נשיא בורסת היהלומים הישראלית, יורם דבש, אמר כי הוא מברך על ההחלטה של הוועדה המארגנת לפתוח את שבוע היהלומים הבינלאומי הקרוב למציגים מכל רחבי העולם. “אני משוכנע כי שבוע היהלומים הישראלי ייהנה מפתיחת הדלתות – זהו מצב שבו כולם מנצחים, מציגים וקניינים, מישראל ומרחבי העולם. אני מצפה למאות משתתפים בינלאומיים, אנרגיה רבה ומסחר ערני ותוסס”.

 

שבוע היהלומים סוחר לופה
צילום: שלושה צלמים

יו”ר שבוע היהלומים, עזרא בוארון, אמר כי “ניכר עניין רב של חברות בינלאומיות להציג בתערוכה, והשנה החלטנו לאפשר זאת. עולם היהלומים משגשג באמצעות מסחר, ואני מאמין כי צעד זה יאפשר לאירוע למשוך קונים נוספים משווקים חדשים”.

 

 תגיות: תכשיטי יהלומים, יהלומים מלוטשים, בורסת היהלומים, אולם הבורסה, יהלומים בישראל, שבוע היהלומים

עוד כתבות שיעניינו אותך