דלג לתוכן המרכזי
Moti Israeli Diamonds
the israel diamond industry logo

JCK לאס וגאס: תנועה ערה בביתן היהלומים הישראלי

מבקרים רבים, מכירה פומבית - ואורחת מפורסמת
מכון היהלומים לאס וגאס
צילום: איריס הורטמן

תערוכת התכשיטים והיהלומים JCK לאס וגאס נפתחה ביום שישי (1 ביוני), בנוכחות 34 חברות המציגות בביתן היהלומים הישראלי. ביומה הראשון של התערוכה, נרשמה תנועה ערה של מבקרים בביתן הישראלי, כולל ביקור של מעצבת התכשיטים של הסלבריטאים בארה”ב, לוריין שוורץ.

 

ביתן מכון היהלומים הישראלי, הממוקם במרכז הביתן הישראלי, מהווה מוקד משיכה למבקרים רבים. הביתן של מכון היהלומים מציע למבקרים גם להיעזר בשירותי Get Diamonds Shows, הפלטפורמה המאפשרת למצוא במהירות ובנוחות יהלומים במלאי של החברות הישראליות המציגות בביתן.

 

בתערוכה השנה, הביתן הישראלי עורך לראשונה מכירה פומבית של יהלומים לבנים וצבעוניים, של חברות יהלומים ישראליות. המבקרים מוזמנים לצפות ביהלומים לפני הגשת הצעות, כאשר המכירה עצמה תיערך בביתן מכון היהלומים לקראת סיום התערוכה.

 

תערוכת JCK נערכת במקביל לשתי תערוכות נוספות – Luxury ו-JIS, המתקיימות במתחם אחד. מקבץ התערוכות מושך אלפי מבקרים מרחבי העולם, ונחשב לאירוע הגדול בתחום התכשיטים, היהלומים ואבני החן בארה”ב. לדברי המארגנים, בתערוכה מציגים יותר מ- 2,300 חברות מרחבי העולם, ומבקרים בה יותר מ-23 אלף קמעונאים.

 

המארגנים נערכו לקהל הגדול בעזרת מערך הסעות, ועובדים רבים המסייעים לאורחים להתמצא במתחם העצום. התערוכה מתקיימת השנה בפעם האחרונה במכרז הכנסים של מלון מנדליי ביי. החל מהשנה הבאה, היא צפויה לעבור לאולם במרכז הכנסים של מלון ונציה.

 

מאת איריס הורטמן

 

 תגיות: מכירה פומבית, JCK לאס וגאס, מכון היהלומים, Get Diamonds, יהלומים לבנים

עוד כתבות שיעניינו אותך