דלג לתוכן המרכזי
the israel diamond industry logo

תערוכת HKJMA בהונג קונג נפתחה בנימה חיובית

26 חברות ישראליות מציגות בביתן של מכון היהלומים
תערוכת HKJMA הונג קונג
צילום: מכון היהלומים הישראלי Israel Diamond Institute

תערוכת HKJMA של איגוד התכשיטנים של הונג קונג נפתחה הבוקר (חמישי) במרכז הכנסים והירידים של הונג קונג. בתערוכה משתתפות 26 חברות ישראליות, המציגות בביתן הענפי של מכון היהלומים הישראלי. בסך הכל, משתתפות בתערוכה כ-300 חברות.

 

סמנכ”לית השיווק של מכון היהלומים, אירה צרלינה, אמרה כי “זו התערוכה האחרונה השנה שמכון היהלומים לוקח בה חלק, ומארגן בה ביתן ענפי. בניגוד לתערוכות אחרות, התערוכה מיועדת הן לקהל מקצועי והן ללקוחות פרטיים, ומושכת קהל מאוד מגוון. היום הראשון נפתח באווירה חיובית מאוד, ועד 11 בבוקר כבר הגיעו למתחם התערוכה כ-5,000 מבקרים”.

 

צרלינה הוסיפה כי “בביתן הענפי של מכון היהלומים מציגות 26 חברות. בנוסף, פועל בו גם הפעם מסוף של מערכת Get-diamonds show, המסייעת לקהל המבקרים למצוא את היהלומים המבוקשים בביתנים של חברות ישראליות, וזכתה להצלחה בתערוכת ספטמבר. אנו מאחלים שבוע מוצלח לחברות המשתתפות!”

 

ארגון יצרני התכשיטים בהונג קונג יכריז במהלך התערוכה על הזוכה בתחרות עיצוב תכשיטים שהוא עורך במהלך השנה. במסגרת שיתוף הפעולה בין הארגון לבין מכון היהלומים הישראלי, הזוכה בתחרות יוזמן לבקר בשבוע היהלומים הבינלאומי, שיתקיים בישראל ב-5-7 בפברואר 2018.

 

נועה פרדו תערוכת HKJMA
צילום:מכון היהלומים הישראלי Israel Diamond Institute

 

ארגון יצרני התכשיטים של הונג קונג הוקם בשנת 1988, ותערוכת HKJMA מציינת השנה 25 שנים לקיומה. בתערוכה משתתפות חברות מארה”ב, מהמזרח התיכון ומאסיה, ומוצגים בה תכשיטים שונים, אבני חן ופנינים. בשנה שעברה, ביקרו בתערוכה כ-36,000 איש. תערוכת HKJMA היא היחידה בהונג קונג שמאפשרת לרכוש תכשיטים ישירות מהמציגים, ופתוחה הן לקהל מקצועי והן לקהל הרחב.

 

מאת איריס הורטמן

 

 תגיות: הונג קונג, מכון היהלומים, יהלומים באסיה, תכשיטים באסיה, Get Diamonds

עוד כתבות שיעניינו אותך