דלג לתוכן המרכזי
the israel diamond industry logo

שרשרת יהלומים של ז’ה ז’ה גאבור עשויה לגרוף עד 1.5 מיליון דולר

השרשרת המרהיבה משובצת ב-66 קרט יהלומים
שרשרת יהלומים ז'ה ז'ה גאבור
צילום: Bonhams

השחקנית ההוליוודית המנוחה, ז’ה ז’ה גאבור (Zsa Zsa Gabor) – אשר העידה על עצמה כחובבת תכשיטים גדולה – אמרה פעם כי מעולם לא ראתה יהלום שלא אהבה. כעת, בית המכירות הפומביות בונהמס (Bonhams) יעניק למעריציה הזדמנות לרכוש שרשרת יהלומים שהייתה בעבר בבעלותה של הדמות האייקונית הנערצת.

 

בחודש הבא, בונהמס ניו יורק יעמיד למכירה פומבית את שרשרת היהלומים rivière, שהייתה בעבר שייכת לגאבור. השרשרת, שיוצרה על ידי התכשיטן האמריקאי הארי ווינסטון (Harry Winston) בשנת 1964, משובצת ב-45 יהלומים בליטוש עגול ברילאנט, במשקל כולל של 66 קרט, ומחירה מוערך ב-1.2 עד 1.5 מיליון דולר. לצד 40 יהלומים קטנים יותר, במרכז השרשרת משובצים יהלומים במשקל 8.07 קרט, 6.34 קרט, 6.33 קרט, 5.35 קרט, ו-4.88 קרט.

 

סוזן אייבלס (Susan Abeles), מנהלת חטיבת התכשיטים של בונהמס בארה”ב, אמרה כי “אורח חייה של ז’ה ז’ה גאבור התמקד בתפיסה כי ‘יותר זה נהדר יותר’, וכשזה נוגע לתכשיטים, תפיסתה תמיד הייתה ‘עוד, עוד, עוד’ […] שרשרת זו היא שיאה המובהק של כל קולקציה […] היא לחלוטין עוצרת נשימה. לכן, אנו צופים כי יירשם עניין רב בשרשרת, לאור המוצא המופלא של בעליה המקוריים”.

 

 תגיות: תכשיטי יהלומים, שרשרת, יהלומים, ניו יורק, תכשיטים בארה"ב, בונהמס

עוד כתבות שיעניינו אותך