דלג לתוכן המרכזי
Moti Israeli Diamonds
the israel diamond industry logo

כך נראית שמלת יהלומים בשווי 26 מיליון דולר

שובצה באלפי יהלומים צבעוניים ולבנים
שמלה יהלומים אבני חן
צילום: Instagram

מעצבת האופנה הבריטית דבי ווינגהאם (Debbie Wingham) מוכרת בזכות עיצוב פריטים יומיומיים המשובצים באינספור יהלומים. לאחרונה, חשפה בפני העולם שמלת נשף משובצת יהלומים, בשווי של לא פחות מ-26 מיליון דולר.

 

אוטובוס אדום קומות לונדון
צילום: Alessandro Colle

השמלה עוצבה ויוצרה עבור לקוחה לבנונית, ששמה לא נמסר, אשר חוגגת את יום הולדתה ה-40. השמלה משובצת ב-15 יהלומים אדומים “נדירים במיוחד”, במשקל של בין 1.5 קרט ל-4 קרט ליהלום, בשווי 23.8 מיליון דולר, וביהלומים רבים נוספים: 20 יהלומים שחורים במשקל 3 קרט, בשווי 195 אלף דולר; עשרה יהלומים לבנים במשקל 10 קרט, בשווי 780 אלף דולר; יהלום כחול במשקל של קרוב ל-3 קרט, בשווי 130 אלף דולר, וששה יהלומים צהובים במשקל 2.5 קרט, בשווי 450 אלף דולר. כמו כן, השמלה משובצת ב-4,000 יהלומים במשקל 1 קרט, בשווי 130 אלף דולר, וכן ב-1,000 פנינים בשווי 105,000 דולר.

 

העוגה היקרה בעולם יהלומים
צילום: Instagram / Debbie Wingham

לדברי המעצבת, השמלה היא “גרסה מודרנית של שמלת אבאיה (abaya) מסורתית מהמזרח התיכון”. על פי הדיווחים, אתה לקוחה מלבנון ציינה את יום הולדתה במסיבה גדולה שנערכה “באחוזה שלה בספרד”, וכן ערכה “20 מסיבות סגר מפוארות לחבריה ברחבי העולם, שכל אחד מהם קיבל שקית מתנות בשווי 4,000 דולר”.

 

 תגיות: תכשיטי יהלומים, תכשיטי יוקרה, יהלומים אדומים, יהלומים צהובים, יהלומים שחורים, יהלומים לבנים

עוד כתבות שיעניינו אותך