דלג לתוכן המרכזי
Israeli Diamond Industry
the israel diamond industry logo

מדוגמנית לטבעות יהלומים: הסיפור של קאתי אירלנד

מתמונות שער בבגדי ים להצלחה עסקית עצומה, כולל בתחום התכשיטים
קאתי איירלנד תכשיטי יהלומים
צילום: Paul Smith / Featureflash

קתלין אירלנד (Kathleen Ireland) הייתה בשנות ה-80 וה-90 של המאה הקודמת דוגמנית-על מצליחה, שהופיעה לא פחות מ-13 פעמים על השער של המגזין ספורטס אילוסטרייטד (Sports Illustrated). כיום, אירלנד היא יזמית מצליחה ביותר, עם כמה מיזמים עסקיים בעלי שם.

 

ההצלחה של אירלנד החלה ב-1993, שבה הקימה את חברת העיצוב והשיווק kathy ireland Worldwide, ובקיצור kiWW. החברה משווקת בין היתר מוצרים לבית, למשרד, מוצרי אופנה, אקססוריז, תכשיטי יוקרה ועוד. בשנת 2012, החברה של אירלנד מכרה מוצרים בשווי כולל של 2 מיליארד דולר.

 

בשנת 2016, אירלנד שיתפה פעולה עם פול ראפס (Paul Raps ) מניו יורק, ירון תורג’מן מחברת היהלומים Taly Diamonds, ורולאנד קריינץ מחברת קריינץ קריאיישנס (Krainz Creations), בהשקת המיזם Diamonds by Kathy Ireland, שהציג את קולקציית Our Love Collection, הכוללת 65 סוגי תכשיטים, ובהם טבעות אירוסין, עגילים, שרשרות וצמידים. באתר החברה נכתב כי Diamonds by Kathy Ireland היא הבעלים של עיצוב המוגן כפטנט, ומוכרת תכשיטים במחיר שווה לכל כיס ל”אישה הממוצעת”.

 

התכשיטים בקולקציית Our Love Collection עשויים מפלטינה, וניתן לעצבם בהתאמה אישית, בגימור של זהב ורוד וזהב צהוב. המחירים של תכשיטי הקולקציה מתחילים מ-1,600 דולר, ומגיעים עד 20 אלף דולר לפריט, כולל תכשיטים בהתאמה אישית. הקולקציה כוללת טבעות (כולל נישואין) במחיר של בין 1,600 דולר ל-15,500 דולר, עגילים במחיר של 1,800 דולר עד 20,000 דולר, שרשרות במחיר 1,400 דולר עד 11,000 דולר, וצמידים במחירים של 3,900 דולר עד 13,000 דולר. כל היהלומים המשובצים בתכשיטים הם בעלי דירוג צבע GH ודירוג ניקיון VS לכל הפחות.

 

 תגיות: תכשיטי יהלומים, זהב ורוד, תכשיטי יוקרה, טבעת יהלום, עגילי יהלומים, זהב צהוב

עוד כתבות שיעניינו אותך