דלג לתוכן המרכזי
the israel diamond industry logo

דוגמנית-העל קארן אלסון היא הפנים החדשות של קמפיין “רק יהלומים טבעיים”

מככבת בקמפיין דיגיטלי חדש של ה-NDC
קארן אלסון מועצת היהלומים הטבעיים
צילום: NDC

דוגמנית-העל והזמרת קארן אלסון (Karen Elson) היא הפנים החדשות בקמפיין החדש של מועצת היהלומים הטבעיים (NDC). הדוגמנית ילידת בריטניה נבחרה כמודל של “עצמאות נשית בטוחה בעצמה”, כך מסרה מועצת היהלומים הטבעיים, כפי שדווח ב-IDEX Online.

 

במסגרת הקמפיין, הצטלמה אולסן בתמונת לשער של המגזין הדיגיטלי הראשון של קמפיין Only Natural Diamonds – פלטפורמה של NDC הפונה ישירות לצרכן. השחקנית בת ה-43 ענדה בצילומים תכשיטים של בולגרי (Bulgari), קרטייה (Cartier), ואן קליף אנד ארפלס (Van Cleef & Arpels), בושרר (Bucherer), שאנל (Chanel), גוצ’י (Gucci), לואי ויטון (Louis Vuitton), ומותגי תכשיטים נוספים. לצד תמונת השער, שצולמה בניו יורק סיטי, כולל המגזין גם ריאיון ומאמר המשתרעים על פני 13 עמודים.

 

עורך מגזין Only Natural Diamonds, סם ברוקמה (Sam Broekema), מסר בתגובה כי “למעט דוגמניות יש את כוח העמידה של קארן אלסון, שהגדירה מה ‘מגניב’ בעידן הגראנג’, משם התפתחה למעצבת מסלול פר-אקסלנס, ואז המציאה את עצמה מחדש כציפור שיר”.

 

קארן אלסון יהלומים טבעיים
צילום:NDC

 

 תגיות: יהלומים טבעיים, תכשיטי יהלומים, לואי ויטון, קרטייה, בולגרי, ואן קליף אנד ארפלס, גוצ'י, מותגי יוקרה, מועצת היהלומים הטבעיים

עוד כתבות שיעניינו אותך