דלג לתוכן המרכזי
International diamond week Israel 2020
the israel diamond industry logo

פוראברמארק משיקה קמפיין חדש לקידום טבעות אירוסין משובצות יהלומים

לראשונה: קולקציה שלמה של המותג של דה בירס
קמפיין תכשיטי יהלומים פוראברמארק
צילום: youtube/Forevermark

המותג פוראברמארק (Forevermark) של דה בירס (De Beers) משיק קולקציה ראשונה של תכשיטי חתונה בשם Forevermark Engagement & Commitment, ויוצא במקביל בקמפיין שיווקי חדש בשם “I Take You, Until Forever”, הבוחן את “הנדרים הכנים שזוגות נודרים זה לזה, ומציג ראייה מודרנית של אהבה ומערכות יחסים”, לדברי החברה.

 

פוראברמארק יהלום דה בירס
צילום: De Beers

הסרטון החדש בקמפיין אורך שתי דקות, ומציג 6 זוגות, מהם שלושה זוגות גם במציאות. הסרטון צולם בלוס אנג’לס על ידי הבמאי גיג’ אוור (Geej Ower), ומציג “נישואין כפי שהם באמת”, כולל “העליות והמורדות, הבדיחות, הוויכוחים, ההפתעות, הרגעים הקטנים שנעלמים מעינינו”, לדברי הבמאי. 

 

 

נשיא פורבארמארק בארה”ב, צ’ארלס סטנלי (Charles Stanley), אמר כי “הנצח כבר אינו בגדר סיום מהאגדות, ונוצר דרך המחויבות של בני זוג זה לזה, במהלך היומיום. זוגות כיום מרגישים שהיהלום “שלי” חשוב מכל עבורם, אולם עם הזמן הוא מקבל משמעות נוספת, כתזכורת תמידית לשותפות הנמשכת שלהם […]”.

 

יהלום של פוראברמארק
צילום:Forevermark

הקולקציה החדשה היא הקולקציה הראשונה שמיוצרת במלואה על ידי פוראברמארק. הקולקציה כוללת 11 טבעות נישואין קלאסיות ו-17 טבעות אירוסין עם יהלום מרכזי שמשקלו נע בין 30 נקודות ל-1 קרט, כאשר ניתן להזמין יהלום מרכזי גדול יותר. הטבעות בקולקציה עשויות מפלטינה, אך ניתן להזמינן גם בזהב צהוב 18 קרט או בזהב ורוד 18 קרט. 

 

 תגיות: דה בירס, טבעת יהלום, פוראברמארק, תכשיטי נישואין, טבעת אירוסין

עוד כתבות שיעניינו אותך