דלג לתוכן המרכזי
the israel diamond industry logo

טיפאני’ס תגדיל את מספר לוטשי היהלומים באפריקה

ענקית התכשיטים תמשיך לחזק את נוכחותה ביבשת
טיפאני תכשיטים ניו יורק
צילום: littleny
ענקית התכשיטים טיפאני ושות' (Tiffany & Co) מרחיבה את צוות העובדים באפריקה שמדרום לסהרה, ובעיקר בבוצוואנה ומאוריציוס, כך שיותר מ-25% מ-1,500 לוטשי היהלומים של החברה יהיו מאפריקה, כך דווח ב-Mining Weekly.  
מיון יהלומים דה בירס
צילום: שירה עמי
את הנתונים מסר מנכ"ל טיפאני'ס, אלסנדרו בוליולו (Alessandro Bogliolo), בריאיון שנערך בקייפ טאון. בוליולו אמר בין היתר כי לחברה יש מפעלים בבוצוואנה ובמאוריציוס, וכי צוות העובדים עוברים שנתיים של "הדרכה אינטנסיבית". זה הופך, לדבריו, את טיפאני'ס "למותג היוקרה המערבי היחיד שלא מלטש במיקור חוץ את היהלומים מאפריקה".   בוליולו הוסיף כי בוצוואנה היא המדינה היחידה באפריקה שבה טיפאני'ס קונה וגם מלטשת את היהלומים שלה, והוסיף כי "כשאתם קונים ממותג עולמי, אתם סומכים עליו שיעשה הכל כדי להבטיח כי לא רק שהמוצר יוצר בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אלא גם באופן אתי וניתן למעקב".  
טיפאני תכשיטי יוקרה יפן
צילום: Iris Hortman
טיפאני'ס טרם פתחה ולו חנות אחת באפריקה, אך לדברי בוליולו היבשת היא "שוק מעניין", והחברה עשויה בהחלט לפתוח בו בסופו של דבר חנויות. "אין ספק שנוכחותנו באפריקה תתחזק. צריך רק למצוא את המיקום הנכון והמאסה הקריטית, כדי לנהל עסק בר-קיימא", הסביר.    

תגיות: בוצוואנה, טיפאני'ס, יהלומים באפריקה, ליטוש יהלומים

עוד כתבות שיעניינו אותך