דלג לתוכן המרכזי
Israeli Diamond Industry
the israel diamond industry logo

מחקר: רוב הנשים הגרושות שומרות על טבעת האירוסין שלהן

כ-63% לא ממהרות להיפטר מהתכשיט יקר-הערך
טבעת נישואין חתונה יהלום
צילום: MarinaPanina / pixabay

מחקר חדש שבוצע על ידי Worthy.com, העורך מכירות פומביות של תכשיטי יהלומים יד שנייה, חושף כמה מגמות מעניינות בקרב נשים אמריקאיות, שעברו או עוברות הליכי גירושין. 

 

חתן כלה
צילום: Tomislav Pinter, shutterstock.com

הסקר, שבוצע בקרב כ-1,700 נשים ברחבי ארה”ב, מעלה כי 78% מהנשאלות מעידות כי עברו לדפוס חשיבה של דייטים, מייד לאחר חתימה על מסמכי הגירושין. נתון מעניין אף יותר הוא ש-63% מהנשים האמריקאיות שומרות על טבעת האירוסין הישנה שלהן, גם לאחר שהתחילו לצאת עם גברים אחרים. 68% מהנשים חשות “פחד, אך גם התרגשות ותקווה”, ואילו 40% מהן מרגישות בטוחות בסטטוס החדש שלהן. 

 

גבר ואשה בחנות תכשיטים
צילום: Syda Productions

דו”ח שוק החתונות העדכני, שפורסם מוקדם יותר השנה, כלל סקר בהשתתפות 6,792 איש, שנערך בין ה-1 בינואר ל-31 בדצמבר 2018. מהדו”ח עלה כי ההוצאה הממוצעת של זוגות על חתונות ירדה ב-4% ועמדה נכון לשנה שעברה על 24,723 דולר בממוצע. ההוצאות ברוב הקטגוריות אמנם ירדו, אך ההוצאות על תכשיטים נותרו יחסית ללא שינוי לעומת 2017: ההוצאה הממוצעת על טבעת אירוסין ירדה ב-0.4% ל-3,388 דולר, ההוצאה על טבעות נישואין ירדה ב-0.9% ל-775 דולר בממוצע, ואילו ההוצאה הממוצעת על טבעות אירוסין ונישואין לגבר כמעט שלא רשמה שינוי, וירדה ב-0.2% ל-454 דולר בממוצע ב-2018. 

 

 תגיות: טבעת יהלום, תכשיטי נישואין, טבעת זהב, טבעת אירוסין

עוד כתבות שיעניינו אותך