דלג לתוכן המרכזי
Israeli Diamond Industry
the israel diamond industry logo

Get Diamonds מתבססת כרשת מסחר היהלומים הגדולה בעולם

עדכון מנשיא הבורסה וה-WFDB, יורם דבש, לאור הרגיעה במשבר הקורונה
נשיא הבורסה יורם דבש
צילום: בורסת היהלומים הישראלית

בזמן הקצר שחלף מאז שהפדרציה העולמית של בורסות היהלומים (WFDB) רכשה את פלטפורמת המסחר Get Diamonds, האחרונה ביססה עצמה במהירות כפלטפורמה הגדולה ביותר למסחר ביהלומים.

 

אני נרגש מאוד לשתף אתכם כי ב-27 באפריל, הושקה גם הגרסה הסינית של Get Diamonds, וכי בקרוב נוסיף גם גרסאות ברוסית ובערבית. הגרסאות בשפות השונות יסייעו ללא ספק לחזק עוד יותר את פלטפורמת Get Diamonds.

 

לצד הצלחתה של Get Diamonds, אני שמח לבשר על חדשות טובות נוספות. עושה רושם ששיא מגיפת הקורונה מאחורינו. בכל רחבי העולם, ממשלות החלו – או יתחילו בקרוב – להסיר את הסגר, וחברות ועסקים מתכננים לחזור לעבוד בהקדם האפשרי. אני מעריך שבתוך כמה חודשים, גלגלי המסחר והתעשייה ישובו לנוע בקצב נמרץ. ייתכן כי לא נגיע מייד לקצב הפעילות שקדם לימי הקורונה, אך מדובר עדיין בהתפתחות מבורכת. 

 

יהלומים עגולים מלוטשים כסף
צילום: allstars / shutterstock.com

אין ספק כי שיטות עבודה רבות, שבהן נעזרנו בתקופת הסגר של הקורונה, יישארו עמנו. אחת מהן היא השימוש בטכנולוגיה דיגיטלית, ומעבר למסחר אונליין. היוזמה של הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים, Get Diamonds, היא לדעתנו דוגמה המושלמת לכך.

 

Get Diamonds זכתה לאחרונה למשוב מצוין מצד גורמים מרכזיים בתעשייה שלנו, שלא רק אימצו את הפלטפורמה, אלא גם קוראים לחברי הבורסות במרכזי היהלומים להצטרף אף הם. אחד מהם הוא לורנס מה (Lawrence Ma), נשיא מייסד ויו”ר פדרציית היהלומים של הונג קונג וסין בע”מ (DFHK).

 

יהלומים מלוטשים של וולקן
צילום: Vulcan

כתעשיית יהלומים, ביכולתנו לפתוח את התקופה החדשה, שלאחר הסגר, עם אמון וביטחון, כי בידינו כעת פלטפורמת מסחר חזקה, שייצרו יהלומנים עבור תעשיית היהלומים.

 

לבינתיים, ברצוני לאחל לכולכם בריאות טובה, והתחלות חדשות חיוביות בקרוב. 

 

יורם דבש, נשיא WFDB

 תגיות: יהלומים אונליין, יורם דבש, הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים, Get Diamonds, יהלומים באינטרנט

עוד כתבות שיעניינו אותך