דלג לתוכן המרכזי
Moti Israeli Diamonds
the israel diamond industry logo

WFDB תערוך סדרת וובינרים בנושא Get Diamonds

תדריך יהלומנים ברחבי העולם כיצד להשתמש במערכת
get diamonds יהלומים ישראל
צילום: get diamonds

הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים (WFDB) החלה לערוך סדרת וובינרים שבהם תוצג פלטפורמת Get Diamonds בפני חברי בורסות יהלומים מרחבי העולם. הוובינר הבינלאומי הראשון, ליהלומנים מאירופה ואסיה, התקיים ב-1 ביוני, ב-10 בבוקר שעון אנטוורפן וב-16 אחה”צ שעון הונג קונג. ה-WFDB תערוך וובינרים נוספים גם למרכזי יהלומים חשובים אחרים בעולם.

 

חיפוש באינטרנט
צילום: sondem

במפגש הראשון, שארך 90 דקות, דיבר בקצרה נשיא ה-WFDB בפועל, יורם דבש, על השפעות משבר הקורונה על התעשייה, ועל תפקידו ההולך וגדל של המסחר אונליין. דוברים אחרים בוובינר היו נשיא הפדרציה של בורסות היהלומים בבלגיה, פיליפ ברסמיאן (Philippe Barsamian); מנהל חברת רוזי בלו (Rosy Blue), ראג’ מהטה (Raj Mehta); מנכ”ל חברת סים ג’מס (Sim Gems Ltd), סימיט פאריק (Simit Parikh); וז’אן-ז’אק טאשה (Jean-Jacques Tache) מחברת Tache, שהציגו את עמדתם בנוגע לחשיבותה של פלטפורמת המסחר, אשר בבעלות התעשייה ומנוהלת על ידה. 

 

get diamonds יהלומים אונליין
צילום: Get diamonds

בהמשך הוובינר, הוצגה בפני המשתתפים פרזנטציה של פלטפורמת Get Diamonds, על ידי תומר גיל לוי מחברת Lucy Platforms, שעסק בטכנולוגיה, במאפיינים המיוחדים ובחידושים של המערכת, וכן התקיים מפגש שאלות ותשובות. בסך הכל, השתתפו במפגש מעל 500 יהלומנים מאנטוורפן, הונג קונג ויעדים אחרים בעולם, שגילו עניין רב בפלטפורמה החדשה.

 

 תגיות: יהלומים אונליין, יורם דבש, הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים, Get Diamonds, יהלומים באינטרנט

עוד כתבות שיעניינו אותך