דלג לתוכן המרכזי
 Online Diamond Trade Show presented by IDI and AWDC
the israel diamond industry logo

שרין פתחה מרכז שירותי מעבדה בבורסת היהלומים בהראט

תציע בדיקות קודמות לדירוג, כולל זיהוי החזרי אור וליטוש
שרין טכנולוגיות יהלומים ישראל
צילום: Sarine Technologies

חברת טכנולוגיות היהלומים הישראלית שרין טכנולוגיות (Sarine Technologies) פתחה בשבוע שעבר (12 באוגוסט) מרכז שירותי מעבדה בבורסת היהלומים בהראט אשר במומביי. הודו. שירותי המעבדה של שרין יוצעו אך ורק לחברי הבורסה המקומית, ויכללו בדיקות קודמות לדירוג, זיהוי החזרי אור וליטוש, ויינתנו בחינם לצרכי מיון, כך דווח ב-Gem Konnect.

 

שרין טכנולוגיות יהלומים מחשב
צילום: Sarine Technologies

מנכ”ל שרין, דיוויד בלוק (David Block), אמר בתגובה כי “אנחנו נרגשים לפתוח מרכז חדש לשירותי המעבדה שלנו בבורסת היהלומים בהראט, ולהנגיש  את חוויית המעבדה לחבריה. השותפות שלנו עם הנהלת וחברי בורסת היהלומים בהראט היא מקור לגאווה עבור שרין, כחלק מעבודתנו המשותפת לקידום התעשייה לתוך המאה ה-21”.

 

שרין טכנולוגיות יהלומים משרדים
צילום: Sarine Technologies

בחודש יוני, שרין השיקה תכנית שותפים רשמית במסגרת ‘מסע היהלומים של שרין’ (Sarine Diamond Journey), ו-14 יצרניות יהלומים הודיעו על הצטרפותן. לדברי שרין, “תעודת מסע היהלומים כוללת תיעוד דיגיטלי, אינטראקטיבי ו-ויזואלי של מסע היהלום, ממצבו הגולמי ועד ליהלום המלוטש המוגמר, או אפילו התכשיט שבו שובץ”, וכן “מאפשרת לצרכנים להעריך את סיפורו הייחודי של כל יהלום, תוך אמון באותנטיות המידע שייצר הפתרון הטכנולוגי של שרין”.

 

 תגיות: שרין טכנולוגיות, טכנולוגיות יהלומים, יהלומים בהודו, מעבדה גמולוגית, תעודה גמולוגית

עוד כתבות שיעניינו אותך