שרין טכנולוגיות יהלומים בדיקה

שרין טכנולוגיות: תוכנת MVP תוסיף 5% לערך של יהלומים מלוטשים

חברת טכנולוגיות היהלומים הישראלית, שרין טכנולוגיות (Sarine), מוסרת כי תוכנת תכנון היהלומים החדשה של החברה צפויה לחולל מהפכה בתהליך של תכנון יהלומי גלם, ועשויה להוסיף עד 5% לשווי של היהלומים שילוטשו מהם, כך דווח ב-IDEX Online.

 

תוכנת MVP (ראשי תיבות של Most Valuable Planning – "התכנון בעל הערך הרב ביותר") היא שירות מבוסס ענן, אוטומטי לגמרי, שיוצג כפיצ'ר אופציונלי בחבילת Advisor 8.0, תוכנת תכנון הגלם של שרין. השירות יוצע ללקוחות בתשלום לפי שימוש, וישפר את הדיוק של תהליך התכנון. בשלב הראשון, הוא יסייע לתכנן יהלומים במשקל של עד 0.50 קרט, ובהמשך השנה יורחב ליהלומים במשקל 50-90 נקודות. הרחבות נוספות מתוכננות במהלך שנת 2025.

 

החברה תיארה את MVP ככלי שמשנה את כללי המשחק, וצופה כי אימוץ הטכנולוגיה ייצר עם הזמן הכנסות נוספות, יניע מכירות נוספות של תוכנת Galaxy Meteorite Plus, ויקטין את מספר המקרים של מערכות IP לא חוקיות המפרות זכויות יוצרים.

 

מנכ"ל שרין, דיוויד בלוק (David Block), מסר כי "ה-MVP הוא פיתוח שאנחנו עובדים עליו שנים, שכעת הגיע לבגרות גם בזכות פיתוחים במחשוב ענן. אנחנו כבר מריצים גרסאות דמו בהודו, ויש לנו הצטברות של הזמנות מלקוחות מעוניינים עד סוף הרבעון הזה, ולתוך הרבעון הבא". 

 

ליטוש יהלום טבעי (שרין טכנולוגיות)

כתבות נוספות בנושא

דילוג לתוכן