דלג לתוכן המרכזי
International diamond week Israel 2020
the israel diamond industry logo

יציבות במכירות של שרין ברבעון השני

במהלך הרבעון נמכרו 20 מערכות גלקסי, והמכירות עלו ב-8%
שרין שירות בורסת היהלומים
צילום: Sarine

חברת טכנולוגיות היהלומים שרין טכנולוגיות (Sarine Technologies) פרסמה את נתוניה הפיננסיים ברבעון השני של השנה, שהסתיים ב-30 ביוני. בהודעה לעיתונות מסרה החברה הישראלית כי במהלך הרבעון השני, הכנסותיה רשמו יציבות בחישוב שנתי, ועמדו על 18 מיליון דולר.

 

מהנתונים עולה כי ברבעון החולף נרשמה עלייה רבעונית של 8% במכירות של שרין לעומת הרבעון הראשון של 2018, “בשל מכירות גבוהות יותר באופן משמעותי של ציוד לייצור יהלומים, ובמיוחד מערכות ממשפחת גלקסי (Galaxy)”. ברבעון החולף, נמכרו 20 מערכות ממשפחת גלקסי. נכון ל-30 ביוני 2018, גדל ל-377 מספר מערכות הגלקסי שהתקינה שרין אצל לקוחותיה. הרווח הנקי של החברה עלה ברבעון השני ב-28% ל-4.1 מיליון דולר.

 

במחצית הראשונה של 2018, הכנסותיה של שרין הסתכמו ב-34.6 מיליון דולר. הרווח הנקי הסתכם בתקופה זו ב-7.2 מיליון דולר – עלייה שנתית של 27% לעומת המחצית הראשונה של 2017. שרין הוסיפה כי תפתח מרכז שירות חדש ביפן, ותגביר את מאמציה “להרחיב את נוכחותה בשוק של סין”, כולל פתיחת מעבדה בגואנגג’ואו ביולי 2018, ו”יצירת מודעות לתכניות מכירות באמצעות פרופיל שרין, בפלטפורמות מדיה חבתרית שונות בסין”.

 

 תגיות: שרין טכנולוגיות, טכנולוגיות יהלומים, יהלומים בסין

עוד כתבות שיעניינו אותך