דלג לתוכן המרכזי
the israel diamond industry logo

סותבי’ס תעמיד למכירה שורה של יהלומים כחולים נדירים

שורה של פריטים מרהיבים צפויים לגרוף מיליוני דולרים
עגילי יהלומים כחולים שרשרת
צילום: Sotheby's

שורה של “יהלומים כחולים נדירים ויוצאי דופן” יעמדו במרכזה של המכירה הפומבית Magnificent Jewels and Noble Jewels של בית המכירות סותבי’ס (Sotheby’s), שתיערך בז’נבה ב-15 בנובמבר. כמו כן, יעמדו למכירה יהלומים לבנים, שתי אבני חן צבעוניות יוצאות דופן, ותכשיטי יהלומים של חברות מובילות ובהן הארי ווינסטון (Harry Winston), קרטייה (Cartier), ואן קליף אנד ארפלס (Van Cleef & Arpels), בולגרי (Bulgari), ו-Pederzani.

 

במרכז המכירה הפומבית יעמדו זוג עגילי יהלומים המשובצים ביהלומי פנסי ויויד כחולים, האחד במשקל 2.61 קרט והשני במשקל 3.06 קרט, שצפויים לגרוף 8-10 מיליון דולר. בנוסף, תעמוד למכירה טבעת יהלום כחול במשקל 5.04 קרט בליטוש מלבני, וצפויה להימכר תמורת 9-12 מיליון דולר. כמו כן, יוצע למכירה יהלום פנסי לייט ורוד מסוג Iia, במשקל 21.19 קרט ובליטוש קושן, שצפוי לגרוף 4.5-6.5 מיליון דולר.

 

רשימת היהלומים הלבנים שיעלו על הדוכן כוללת יהלום בליטוש טיפה שמשקלו 40.18 קרט, בצבע D, שצפוי לגרוף 2.5-3.5 מיליון דולר. כמו כן, שרשרת יהלומים של הארי ווינסטון, המשובצת בתשעה יהלומים לבנים במשקל D, צפויה להימכר תמורת סכום של בין 4.8 ל-5.8 מיליון דולר.

 

 

 תגיות: יהלום ורוד, סותבי'ס, מכירה פומבית, יהלומים כחולים, יהלומים לבנים

עוד כתבות שיעניינו אותך