דלג לתוכן המרכזי
the israel diamond industry logo

הונג קונג משיקה מודל היברידי לתערוכות

+EXHIBITION יסייע ב-4 דרכים לחברות המשתתפות בתערוכות
טכנולוגיית בלוקצ'יין
צילום: Zapp2Photo / shutterstock.com

המועצה לפיתוח המסחר של הונג קונג (HKTDC) השיקה לאחרונה את +EXHIBITION – מודל היברידי מורחב לתערוכות, שנועד לחזק את פלטפורמות התערוכות שלה, כך דווח ב-Rough&Polished.

 

פיתוח של +EXHIBITION הוא תוצאה של “שינויים דרמטיים בשל מגפת הקורונה” בתערוכות בינלאומיות ובסורסינג של סחורה כגון תכשיטים. מה-HKTDC נמסר כי המודל ההיברידי החדש “יסייע לגופים להסתגל לסביבה החדשה ולהישאר בקשר קרוב עם קניינים בינלאומיים”.

 

+EXHIBITION כולל ארבעה אלמנטים מרכזיים שקשורים לתערוכות – תערוכות פיזיות שמארגנת ה- HKTDC, פלטפורמת התאמת העסקים החכמה Click2Match, סמינרים מאונליין-לאופליין תחת מרכז המודיעין (Intelligence Hub) ופלטפורמת הסורסינג hktdc.com.

 

סגנית מנהל המועצה, סופיה צ’ונג (Sophia Chong), מסרה כי “המגיפה השפיעה באופן עצום על הכלכלה של הונג קונג, ובמיוחד על חברות קטנות ובינוניות […] כעת, ה-HKTDC מציגה את +EXHIBITION כדי להנגיש את הפלטפורמות הדיגיטליות לחברות, ולנצל הזדמנויות בינלאומיות מאונליין לאופליין מסביב לשעון”.

 

התורים בכניסה לתערוכת הונג קונג יוני 2019
צילום: IDI

 תגיות: יהלומים אונליין, יהלומים באסיה, תכשיטים באסיה, יהלומים באינטרנט, תערוכת תכשיטים, תערוכת יהלומים, תכשיטים בהונג קונג

עוד כתבות שיעניינו אותך