דלג לתוכן המרכזי
Israeli Diamond Industry
the israel diamond industry logo

דה בירס משיקה מותג של תכשיטי יהלומים סינתטיים

המותג לייטבוקס ימכור יהלומי מעבדה במחיר 800 דולר לקרט
יהלומים סינתטיים יהלומי מעבדה
צילום: Scio Diamond Technology Corporation

דה בירס (De Beers) משיקה חברה חדשה בשם תכשיטי לייטבוקס (Lightbox Jewelry), שתשווק מותג חדש של תכשיטים המשובצים ביהלומי מעבדה, אשר יוצרו במעבדת היהלומים הסינתטיים של דה בירס, אלמנט סיקס (Element Six). בהודעה לעיתונות, מסרה דה בירס כי המותג ייחשף בספטמבר, ויכלול “עיצובי תכשיטים איכותיים ואופנתיים, במחירים נמוכים יותר ממחיריהם הנוכחיים של תכשיטי יהלומים סינתטיים”.

 

לייטבוקס תשווק יהלומי מעבדה בצבע ורוד, כחול ולבן, ומחירם הקמעונאי יעמוד על 200 דולר ליהלום במשקל 0.25 קרט, ו-800 דולר ליהלום במשקל קרט. קולקציית התכשיטים תכלול מבחר עיצובי עגילים ושרשרות. תכשיטי לייטבוקס יושקו בארה”ב, ויוצעו לצרכנים באתר המסחר האלקטרוני של המותג. מדה בירס נמסר כי החברה השקיעה בארבע השנים האחרונות 94 מיליון דולר במפעל הייצור של אלמנט סיקס, ליד פורטלנד, אורגון. עוד נמסר כי המפעל יוכל להפיק “יותר מ-500,000 קרט יהלומי גלם סינתטיים מדי שנה”, כשיגיע לקיבולת מלאה.

 

מנכ”ל דה בירס, ברוס קליבר (Bruce Cleaver), אמר כי “לייטבוקס ישנה את ענף יהלומי המעבדה, כשיציע לצרכנים יהלומי מעבדה שהם מחפשים אך לא מוצאים: בתכשיטי אופנה במחירים שווים לכל כיס, שאולי אינם לנצח, אך מושלמים להיום […]. אחרי עשרות שנים של השקעות במחקר ופיתוח, אנו יכולים כיום להציע לצרכנים מחיר טוב יותר […]”

 

 תגיות: יהלומים סינתטיים, תכשיטי יהלומים, דה בירס, יהלומי מעבדה

עוד כתבות שיעניינו אותך