דה בירס קולקציית יהלומים כחולים

דה בירס חשפה פלטפורמה חדשה למכרזי יהלומי גלם אונליין

ענקית היהלומים דה בירס (De Beers), שביטלה את שני מחזורי מכירות היהלומים אונליין האחרונים לשנת 2023 בשל ירידה בביקוש, השיקה מערכת מכרזים חדשנית בשם sealed bid לטובת חלק ממכירות יהלומי הגלם שלה, כך דווח ב-IDEX Online.

 

הפלטפורמה שהושקה לאחרונה מאפשרת לקונים לנקוב במחיר הרצוי מבחינתם לחבילה, באופן דיסקרטי מיתר המשתתפים במכרז. האפשרות הזו לא תחליף את מכירות היהלומים אונליין של דה בירס, הפועלות בקביעות מאז 2008, ואחראיות למכירת כ-10% מהיהלומים של דה בירס שאינם נמכרים בסייטים.

 

ריזארד בילימוריה (Rhyzard Bilimoria), מנהל חשבון בחברת הסחר של קבוצת דה בירס, מסר כי "אנחנו מחפשים תמיד דרכים חדשות שיאפשרו ללקוחות לרכוש יהלומים טבעיים, באופן פשוט וגמיש ככל האפשר, תוך מחשבה על ההיבט המסחרי. אנחנו מאמינים שעבור סוגים מסוימים של סחורה, בכפוך לתנאים מסוימים בתעשייה, זהו הערוץ היעיל ביותר כדי לעמוד בצרכים של הלקוחות והתעשייה". 

 

התהליך נועד להיות מהיר, פשוט וחשאי, ולאפשר לקונים להציע כל סכום שהם מוצאים לנכון עבור חבילות. בילימוריה הדגיש את החשיבות של תהליך קנייה שמגן על הפעולות של המשתתפים במכרז, במיוחד בתקופה של שינויים בתנאים המסחריים. 

 

דה בירס חנות תכשיטי יהלומים בלונדון

כתבות נוספות בנושא

דילוג לתוכן