דלג לתוכן המרכזי
Israeli Diamond Industry
the israel diamond industry logo

נפתחה ההרשמה לשבוע היהלומים הבינלאומי בישראל

האירוע יתקיים ב-28-30 בינואר בבורסת היהלומים
מסחר בשבוע היהלומים בישראל
צילום: Yankele

נפתחה ההרשמה לשבוע היהלומים הבינלאומי (IDWI) השמיני בישראל, שייערך ב-28-30 בינואר 2019 בבורסת היהלומים הישראלית. שבוע היהלומים הפך לאירוע משמעותי בלוח השנה של ענף היהלומים העולמי, ומושך מדי שנה מאות קניינים בינלאומיים מלמעלה מ-20 מדינות.

 

שבוע היהלומים ייערך גם השנה בקומת המסחר השוקקת של בורסת היהלומים הישראלית. באירוע צפויים להשתתף כ-200 מציגים ישראלים של יהלומים מלוטשים, שיציגו מגוון עצום של סחורה למכירה.

 

בניגוד לתערוכות הגדולות והיקרות, שבוע היהלומים הבינלאומי הוא אירוע בוטיק, המיועד לקנייני יהלומים בלבד, ונושא עלויות השתתפות מינימליות. בנוסף, קניינים זכאים ייהנו משלושה לילות בחינם בבית מלון.

 

נשיא בורסת היהלומים, יורם דבש, אמר כי “שבוע היהלומים הבינלאומי הפך למסורת בעולם היהלומים, וכל שנה האירוע הופך לגדול יותר ומרגש יותר. השנה האירוע יהיה הגדול והמרגש ביותר עד כה. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו, לספוג את הדינמיות והאנרגיה, ולעשות עסקים”.

 

יו”ר שבוע היהלומים, עזרא בוארון, אמר כי “שבוע היהלומים לשנת 2018 היה הצלחה עצומה, והתעלה על כל האירועים הקודמים. אנחנו מתכננים להפוך את שבוע היהלומים הבא למרגש אף יותר מבעבר. הירשמו כעת והבטיחו את מקומכם”.

 

 תגיות: יהלומים מלוטשים, בורסת היהלומים, יורם דבש, שבוע היהלומים

עוד כתבות שיעניינו אותך