דלג לתוכן המרכזי
Israeli Diamond Industry
the israel diamond industry logo

בועז מולדבסקי נבחר ליו”ר דירקטוריון מכון היהלומים הישראלי

מולדבסקי: "אעשה הכל על מנת להצעיד את ענף היהלומים הישראלי, לחזקו ולמצבו בשורה הראשונה עם מרכזי היהלומים הגדולים בעולם"
צילום: בועז מולדבסקי

בועז מולדבסקי, אשר שימש בשנה האחרונה כממלא מקום יו”ר מכון היהלומים, נבחר ע”י מועצת המנהלים (דירקטוריון) של מכון היהלומים, לכהן כיו”ר קבוע.

 

מולדבסקי (52), דור שני בתעשיית היהלומים, שמשפחתו נמנית עם מייסדי ענף היהלומים בישראל, הוא מנכ”ל שותף של קבוצת מולדבסקי, העוסקת ביהלומים, נדל”ן וטכנולוגיה. בנוסף, מכהן מולדבסקי כיו”ר ועדת הכספים של בורסת היהלומים הישראלית.

 

עם בחירתו לתפקיד יו”ר הדירקטוריון של מכון היהלומים, אמר מולדבסקי: “אני מודה לחברי מועצת המנהלים אשר נתנו בי את אמונם, ומבטיח שאעשה הכל על מנת להצעיד את ענף היהלומים הישראלי, לחזקו ולמצבו בשורה הראשונה עם מרכזי היהלומים הגדולים בעולם”.

 

מכון היהלומים הישראלי הנו גוף כלל-ענפי שמטרתו לקדם את ענף היהלומים הישראלי. מכון היהלומים פועל באמצעות מועצת מנהלים, שבה מיוצגים בעלי עניין בעשייה בענף היהלומים הישראלי, כמו נציגי ממשלת ישראל, התאחדות תעשייני היהלומים, בורסת היהלומים, הסתדרות העובדים החדשה, בנקים הפעילים בענף, ועוד.

 

מטרתו של מכון היהלומים לסייע לציבור היהלומנים להוציא לפועל משימות שחברת יהלומים אחת לא יכולה לממשן. המכון עוסק בקידום היצוא והשיווק של יהלומים מישראל, וכן בתחום המידע ויחסי הציבור, באמצעות הפעלת אתר מסחר ענפי, והקמת ביתן ענפי בתערוכות יהלומים חשובות בעולם, אירוח משלחות מחו”ל, ועוד.

 

 תגיות: בורסת היהלומים, מכון היהלומים, יהלומים בישראל, בועז מולדבסקי

עוד כתבות שיעניינו אותך