דלג לתוכן המרכזי
the israel diamond industry logo

הבורסה תארח את שבוע היהלומים הבינלאומי במרץ 2023

האירוע יכלול ועידה, תערוכה ואת קונגרס היהלומים העולמי
אירוע בורסה שבוע היהלומים
צילום: ISDE

בורסת היהלומים הישראלית תארח בתל אביב ורמת גן סדרה של אירועים בענף היהלומים, בין התאריכים 27-30 במרץ 2023.

 

שבוע היהלומים הבינלאומי בישראל יכללו ועידת יהלומים שתיערך ב-27 במרץ, ותכלול דיונים ופאנלים בהשתתפות דמויות מרכזיות בעולם היהלומים, ובהם מפיקות יהלומים מרכזיות, אנשי ממשל, בנקאים, אנליסטים, משפיענים ואחרים.

 

לאחר הוועידה, תתקיים בישראל תערוכת היהלומים הבינלאומית, בתאריכים 30-28 במרץ. האירוע יכלול מגוון עצום של סחורה, שיציגו יהלומנים ישראלים וחברות מרחבי העולם. 

 

בנוסף, יתקיים בישראל קונגרס היהלומים העולמי – האירוע המרכזי של הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים (WFDB) והתאחדות תעשייני היהלומים הבינלאומית (IDMA), הנערך מדי שלוש שנים. האירוע יתקיים ב-30-29 במרץ 2023.

 

נשיא בורסת היהלומים הישראלית, בועז מולדבסקי, אמר כי “בורסת היהלומים הישראלית נרגשת לארח את אירוע היהלומים החשוב ביותר של שנת 2023. אנחנו מתכננים סדרה מרגשת של אירועים חשובים ביותר, וכמה הפתעות מעניינות. אנחנו מצפים לקבל בברכה את החברים בתעשיות היהלומים והתכשיטים העולמיות. אנא סמנו לעצמכם את התאריך בלוח השנה”.

 

נשיא בורסת היהלומים בועז מולדבסקי
צילום: ISDE


תגיות: יהלומי גלם, יהלומים טבעיים, יהלומים מלוטשים, בורסת היהלומים, התאחדות תעשייני היהלומים, יהלומים בישראל, שבוע היהלומים, הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים

עוד כתבות שיעניינו אותך