דלג לתוכן המרכזי
Israeli Diamond Industry
the israel diamond industry logo

מלכה-עמית מצטרפת ל-WFDB

חברת שילוח היהלומים הבינלאומית תהפוך לחברה בפדרציה
מלכה עמית יהלומים WFDB
צילום: מלכה-עמית

חברת מלכה-עמית (Malca-Amit), חברת הלוגיסטיקה והשילוח הבינלאומית המשרתת את תעשיות היהלומים, התכשיטים והשעונים, הצטרפה כחברה-עמיתה לפדרציה העולמית של בורסות היהלומים (WFDB), כך פורסם היום. זאת, בהתאם למאמצי הפדרציה לצרף לשורותיה ארגונים מובילים מתעשיית היהלומים והתכשיטים. הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים, שהוקמה ב-1947 כדי להגן על האינטרסים של בורסות יהלומים וחבריהן ברחבי העולם, פועלת להרחיב את השפעתה והרלוונטיות שלה, על ידי צירוף חברים שאינם בורסות יהלומים.

 

הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים מחפשת גם לקדם את פלטפורמת מסחר היהלומים אונליין החדשה שלה, Get Diamonds, ולקדם סינרגיה בין ארגונים חברים חדשים ואתר המסחר. Get Diamonds, שהוצג לפני פחות מחודשיים, כבר הפך לשוק היהלומים B2B הגדול בעולם, עם מעל 1.3 מיליון אבנים בשווי מעל 5.6 מיליארד דולר. האתר הוא פלטפורמת המסחר היחידה שאינה למטרות רווח, כאשר ההכנסות מפעילותו יושקעו בפרויקטים שיתמכו בתעשייה, ובמיוחד בפרסום גנרי.

get diamonds פלטפורמת יהלומים
צילום: get diamonds

מלכה-עמית היא ספקית ותיקה של שירותי שילוח מאובטחים ושירותים לוגיסטיים לתעשיות היהלומים והתכשיטים הבינלאומיות, וכן לענפי האמנות והפיננסים. לחברה מתקנים מאובטחים במיקומים אסטרטגיים בניו יורק, לונדון, ציריך, הונג קונג, שנחאי, בנגקוק, סינגפור, טורונטו ורמת גן.

 

מנכ”ל מלכה-עמית, עמית איתן, אמר כי “אנו שמחים מאוד להצטרף למשפחת ה-WFDB. העסק שלנו מחויב לספק את רמת השירות הגבוהה ביותר לתעשיית היהלומים העולמית. אנו מכירים את כל החברים ב-WFDB ועובדים עמם מקרוב. מה שמחזק את תעשיית היהלומים מחזק את מלכה-עמית”.

 

מלכה עמית משלוחי יהלומים
צילום: מלכה עמית

נשיא ה-WFDB בפועל ונשיא בורסת היהלומים הישראלית, יורם דבש, מסר כי “אנחנו שמחים מאוד לקבל בברכה את מלכה-עמית למשפחת ה-WFDB. ה-WFDB מעוניינת בשיתוף פעולה רחב יותר בין כל הגורמים הקשורים לתעשיית היהלומים. שיתוף הפעולה שלנו מחזק את תעשיית היהלומים כולה”.

 

מלכה-עמית היא החברה השנייה שהצטרפה לאחרונה כחברה-עמיתה ל-WFDB, לאחר שבשבוע שעבר דווח על הצטרפותה לארגון של צ’או טאי פוק (Chow Tai Fook joined). “חברות רבות אחרות הביעו עניין להצטרף ל-WFDB, שהן רואות ככוח מוביל לשקיפות, פתיחות וחדשנות בתעשייה. נודיע על חברים חדשים נוספים בקרוב”, אמר דבש.

 

 תגיות: בורסת היהלומים, יהלומים, מלכה עמית, הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים, Get Diamonds

עוד כתבות שיעניינו אותך