דלג לתוכן המרכזי
הדרך שלך למסחר באינטרנט
simplified man
חדשות ראשי
the israel diamond industry logo

מקום ראשון למטבע הדיגיטלי של בורסת היהלומים בוועידת ICO ברוסיה

חברת Carats.io זכתה בתחרות, עבור המטבע המגובה ברכישות יהלומים
Carats.io רוסיה יהלומים מחירים
צילום: Carats.io

חברת Carats.io זכתה בפרס הראשון בתחרות שנערכה במסגרת הוועידה הבינלאומית החשובה ICO, שהתקיימה בקאזאן, רוסיה, ב-10-12 באפריל. לוועידה התייצבו כ-350 משתתפים, כולל 25 חברות מ-17 מדינות.

 

בתחרות השתתפו 12 פרויקטים שונים בתחומי הפינטק (Fintech), המדיטק (Medtech), הבלוקצ’יין והמציאות הווירטואלית (VR). בתחרות שפטו שורה של יועצים בכירים, יזמים, בנקאי השקעות ומומחי בלוקצ’יין. התחרות אף הציעה פרס על סך 10,000 דולר למנצחת. השופטים בתחרות הכריעו פה אחד כי הזוכה היא חברת Carats.io.

 

במהלך הוועידה, Carats.io השתתפה גם בפאנל בנושא מטבעות דיגיטליים, והציגה את המערכת המהפכנית שפיתחה, ההופכת יהלומים לסחורה ומטבע.

 

בורסת היהלומים הישראלית היא שותפה אסטרטגית של Carats.io, שהשיקה את המטבע הדיגיטלי הראשון המבוסס על יהלומים, CARAT, המגובה על ידי יהלומים שנרכשו בבורסה הישראלית. Carats.io ביצעה מהפכה בתעשייה, כשבנתה את השוק המשני בר-הקיימא הראשון אי פעם למסחר ביהלומים.

 

החברה יצרה את אלגוריתם תמחור היהלומים (DPA) הרשמי של בורסת היהלומים, ואת מדד היהלומים GDX של Get-Diamonds. האלגוריתם המתוחכם משווה דירוגי יהלומים בודדים לתנאי השוק היומיים, על בסיס לא פחות מ-14 פרמטרים שונים של יהלומים. GDX הוא מדד מחירי היהלומים הראשון מסוגו בשוק, ומתבסס על נתוני המסחר היומי ביהלומים בבורסה הישראלית.

 

 תגיות: בורסת היהלומים, בלוקצ'יין, מטבע דיגיטלי, Carats.io

עוד כתבות שיעניינו אותך