דלג לתוכן המרכזי
Moti Israeli Diamonds
the israel diamond industry logo

מלוס אנג’לס לארמון בקינגהאם: סיפורה של מייגן מרקל

טבעת האירוסין של הנסיכה לעתיד משובצת ביהלומים שהיו שייכים לדיאנה
מייגן מרקל הנסיך הארי
צילום: Kathy Hutchins / shutterstock.com

רייצ’ל מייגן מרקל (Rachel Meghan Markle), ילידת 1981, היא שחקנית ודוגמנית אמריקאית. מרקל זכתה לפרסום בינלאומי לאחר ששיחקה בסדרה Suits מאז שנת 2011. בנוסף, היא הופיעה בשורה של סדרות, ובהן CSI: NY,  90210, ופרינג’ (Fringe). עם זאת, מרקל הפכה לשם מוכר באמת רק לאחרונה, עם פרסום דבר אירוסיה לנסיך הארי, ב-27 בנובמבר 2017.

 

בראיון זוגי שנערך לאחרונה עם בני הזוג, ופורסם במדיה החברתית, הודיעה מרקל על כוונתה לפרוש ממשחק לקראת החתונה, ולהקדיש את זמנה למטרות הומניטאריות. בני הזוג ניהלו מערכת יחסים במשך כ-18 חודשים לפני שהחליטו להתארס.

 

 

החלטתם של בני הזוג להתארס זכתה לתשומת לב מיוחדת גם בזכות טבעת האירוסין המיוחדת שניתנה למרקל. הטבעת עוצבה על ידי הנסיך הארי עצמו, ומשובצת בשלושה יהלומים: יהלום מרכזי מבוצוואנה, ושני יהלומים נוספים מהאוסף של אמו של הארי, הנסיכה המנוחה דיאנה. לבוצוואנה שמור מקום מיוחד אצל בני הזוג, לאחר שנסעו יחד לחופשה במדינה האפריקאית בתחילת מערכת היחסים.

 

את הטבעת ייצרה חברת Cleave and Company, שהייתה בעבר חברת התכשיטים הרשמית של המלכה אליזבת ה-2. הנסיך הארי מסר כי הטבעת עשויה מזהב צהוב, האהוב על מרקל, וכי עיצובה ארך ששה חודשים.

 

כשנשאלה על ידי המראיין מישאל חוסיין (Mishal Husain) איך היא מרגישה לענוד על אצבעה יהלומים שהיו שייכים בעבר לנסיכה דיאנה, אמרה מרקל כי “אני מעריכה מאוד את ההתחשבות של הארי ואת ההחלטה שלו לכלול אותם, ולמרות שברור כי איני יכולה לפגוש את אמו, אני יכולה לפחות להכיר באופן מיוחד חלק ממנה באמצעותם, וכמובן שגם באמצעותו. זה מאוד מיוחד. להיות הבעלים של הטבעת הזו – הקושרת את המקור שלו ואת בוצוואנה, שחשובה לנו – זה פשוט מושלם”.

 

 תגיות: יהלומים, בוצוואנה, טבעת יהלום, לונדון, יהלומים באפריקה, תכשיטים באירופה

עוד כתבות שיעניינו אותך