דלג לתוכן המרכזי
מכון יהלומים ישראלי
the israel diamond industry logo

מחקר: טבעות אירוסין – “מהפריטים היקרים ביותר” בבעלות צרכנים

מחצית מהנשאלים יתקשו לשלם עבור טבעת שאבדה או נגנבה
טבעת יהלום אירוסין נישואין
צילום: wavebreakmedia / shutterstock.com

מעל 70% מהצרכנים אומרים כי טבעת האירוסין היא “אחד הפריטים היקרים ביותר שבבעלותם”, כך עולה ממחקר חדש שפורסם על ידי חברת הביטוח Jewelers Mutual Group. בהודעה לעיתונות, מסרה קבוצת Jewelers Mutual כי מחצית מהנשאלים אמרו כי “יתקשו לשלם עבור תחליף אם הטבעת תאבד, תיגנב או תיפגע”. בנוסף, 72% מהנשאלים יהיו “‘מאוכזבים מאוד’ אם יקרה משהו לטבעת שאינה מבוטחת”. 

 

טבעת נישואין חתונה יהלום
צילום:MarinaPanina / pixabay

בחודש מרץ, פורסם כי רבים בבריטניה קיבלו החלטות משנות חיים במהלך 2020, חלקן נוגעות ישירות לרכישת תכשיטים. לדוגמה, זוגות רבים החליטו לעבור לגור יחד ב-2020, ורבים החליטו להחליף נדרים תוך זמן קצר. כמה חברות תכשיטים מבריטניה דיווחו על זינוק במכירות אשתקד. מותג תכשיטי היוקרה פנטון ושות’ (Fenton & Co) דיווח על עלייה של 40% במכירות של טבעות אירוסין ב-2020, וכך גם חברת התכשיטים האתיים, סטודיו לברוסאן (Lebrusan Studio).

 

גבר ואשה בחנות תכשיטים
צילום: Syda Productions

סקר אחר, שביצעה קבוצת הפיננסיים היטאצ’י (Hitachi), העלה כי 50% מהאנשים מצפים מבן זוגם להוציא 500 ליש”ט פחות מהעלות הממוצעת של טבעת אירוסין, שעמדה ב-2020 על 1,483 ליש”ט. בנוגע לבחירת הטבעת, טבעת יהלום קלאסית שמרה על מעמדה, ונותרה הבחירה הפופולרית ביותר גם ב-2020.

 

 תגיות: טבעת יהלום, תכשיטים באירופה, טבעת אירוסין

עוד כתבות שיעניינו אותך