דלג לתוכן המרכזי
Moti Israeli Diamonds
the israel diamond industry logo

תערוכת התכשיטים JCK לאס ואגס

תערוכת JCK לאס וגאס, הנערכת מדי שנה מאז 1992, היא אירוע התכשיטים המוביל בצפון אמריקה. התערוכה נערכת בעיר השעשועים לאס ואגס ומושכת אליה מבקרים מכל רחבי ארצות הברית. התערוכה מתקיימת בד”כ בסוף חודש מאי, תחילת חודש יוני.

 

התערוכה פתוחה לעוסקים בענף התכשיטים ומהווה מקום מפגש ליצרני יהלומים, יצרני אבני חן, יצרני שעונים, מעצבי תכשיטים, בעלי חנויות, יצרני ציוד, כלים וטכנולוגיות לשימוש הענף, מעבדות גמולוגיות, ארגוני תכשיטנים ועוד ועוד.

 

את התערוכה מארגנת חברת ריד תערוכות (Reed Exhibitions), שאחראית גם על כנסים בינלאומיים נוספים בתחומים שונים. החברה מוציאה לאור גם מגזין בשם JCK העוסק בנושאי תכשיטים ואבני חן, הם מפעילים אתר אינטרנט ועוד. ריד היא חברה שפועלת בכשלושים ארצות ומפעילה כ- 500 אירועים בכל שנה.

 

תערוכת JCK הראשונה (Jewelry ‘92, כפי שנקראה אז), החלה את דרכה עם כ-1,300 מציגים ו-6,000 קניינים. המיקום של התערוכה נדד במשך השנים במקומות שונים בעיר לאס ואגס כמו לדוגמה במרכז הכנסים Sands Expo. בשנת 2011 עברה התערוכה לקצה הדרומי של לאס וגאס, למרכז הכנסים של מלון -Mandalay Bay וב- 2019 תעבור למרכז הכנסים של מלון הוינציאני.

 

התערוכה מחולקת לאולמות על פי נושאים כמו אבני חן, תכשיטים לכלות, שעונים, מעצבי תכשיטי איכות, תכשיטי אופנה, יהלומים, פנינים, מיכשור וציוד טכנלוגי, וביתנים על פי מדינות כמו הונג קונג, סין, גרמניה ועוד. ישראל מיוצגת בתערוכה ע”י ביתן ענפי שמארגן מכון היהלומים הישראלי בו חברי הבורסה ליהלומים בישראל מציעים למכירה את מגוון היהלומים שברשותם.

עוד ערכים שיעניינו אותך