דלג לתוכן המרכזי
Israeli Diamond Industry
the israel diamond industry logo

ג’יימס אלן – חדשנות יהלומים אונליין

חברת ג’יימס אלן (James Allen) היא אחת מקמעונאיות התכשיטים אונליין הגדולות בארה”ב, ואחת מפלטפורמת המסחר האלקטרוני הגדולות בארה”ב לתכשיטים ויהלומים לא משובצים.

 

חברת ג’יימס אלן הוקמה ב-2006 בניו יורק על ידי עודד אדלמן, ג’יימס שולץ, דין לידרמן ומישל סיגלר. החברה מפעילה את אתר האינטרנט JamesAllen.com כפלטפורמה לעיצוב ורכישת טבעות נישואין, טבעות אירוסין ותכשיטים נוספים.

 

אתר JamesAllen.com מציע ללקוח אפשרות לעצב בעצמו את התכשיט ולבחור איזה יהלום ישובץ בו. החברה מציעה מגוון סוגי עיצוב, ויותר מ-150 אלף יהלומים לבחירת הלקוח. החברה מבטיחה כי היהלומים אינם יהלומי דמים. ג’יימס אלן נעזרת באתר בטכנולוגיית תצוגה ייחודית, המציגה את היהלומים באיכויות צילום של HD, ומאפשרת לבחון את היהלום ב- 360 מעלות.

 

ג’יימס אלן וסיגנט

 

שנת 2017 הייתה שנה גדולה עבור ג’יימס אלן. בחודש יוני, דומיניון (Dominion) ו-R2Net, הבעלים של JamesAllen.com, חתמו על הסכם למכירת יהלומים בחותמת CanadaMark ישירות לצרכנים אונליין. כמה חודשים לאחר מכן, בספטמבר, חברת התכשיטים סיגנט (Signet) רכשה את R2Net תמורת 328 מיליון דולר. R2Net היא גם הבעלים של סגומה הישראלית (Segoma), שפיתחה טכנולוגיה מיוחדת לצילום תכשיטים, ומאפשרת “להציע ללקוחות חווית קניית תכשיטים דיגיטלית מהדור הבא”, לדברי החברה

 

בעקבות הרכישה, המותגים של R2Net פועלים כחטיבה עצמאית בסיגנט. נשיא JamesAllen.com, עודד אדלמן, מכהן גם כיועץ ראשי בנושא חדשנות דיגיטלית בחברת סיגנט.

 

מכון היהלומים הישראלי, באמצעות מחלקת השיווק, מאפשר לחברות יהלומים ישראליות לשמש כספקיות בפלטפורמת המסחר של ג’יימס אלן. לפרטים אנא פנו למחלקת השיווק של מכון היהלומים.

 

 

עוד ערכים שיעניינו אותך