ניוזלטר
שלח
ביקושים ישראלים
שעון עולמי
הונג קונג  03:52
ניו יורק  15:52
מומבאי  01:22
ירושלים  21:52
בריסל  20:52
מוסקבה  23:52

אודות ענף היהלומים

תעשיית היהלומים הישראלית היא אחד ממרכזי היהלומים הגדולים והחשובים בעולם.  ענף היהלומים הישראלי עבר להיות ממרכז ליטוש מוביל, למרכז סחר בינלאומי, דרכו עוברים יהלומי גלם ויהלומים מלוטשים המעטרים חלק ניכר מתכשיטי היהלום הנמכרים ברחבי העולם.

 

מכון היהלומים
  גודל מלא
 

ייחודו של ענף היהלומים הישראלי
הענף בישראל מאופיין במסורת ארוכת ימים, בניסיון רב ומיומנויות ייחודיות, ביצירתיות חסרת תקדים, בטכנולוגיה מתקדמת, בשמירה על כללי אתיקה נוקשים וביכולת להציע לקניינים את כל הסחורות והשירותים תחת קורת גג אחת.

 

מוסדות הענף
במסגרת ענף היהלומים הישראלי פועלים מגוון מוסדות, בראשם קבוצת מכון היהלומים הישראלי, לה נועד תפקיד מרכזי בקידום הענף בשוק העולמי.

 

קבוצת מכון היהלומים הישראלי
הקבוצה על חברות הבנות ויחידותיה השונות, פועלת במרץ רב לפיתוח אפיקים חדשים ודרכים חדשניות, שיבססו את תעשיית היהלומים הישראלית במקום הראוי לה בצמרת העולמית וכן במחקר טכנולוגי חדשני ומתקדם.
לקבוצת מכון היהלומים חברות בנות:
משרד בהונג קונג,
מוזיאון היהלומים,
המכון הטכנולוגי

 

בורסת היהלומים
מאגדת את סוחרי היהלומים הישראלים

 

התאחדות תעשייני היהלומים
מאגדת את יצרני היהלומים הישראלים, פועלות, כל אחת בתחומה, לחיזוק ושיפור מעמד היהלומנים הישראלים אל מול מוסדות ממשלה וארגונים בינלאומיים

 

ממשלת ישראל
מקומה של ממשלת ישראל אינו נפקד בתעשיית היהלומים הישראלית, וזו באמצעות המפקח על היהלומים במשרד התעשייה והמסחר, מרכזת את הפיקוח על יבוא ויצוא היהלומים בישראל

 

הסתדרות העובדים
להסתדרות יש חלק בפעילות הענף ובעיקר בפעילות מפעלי היהלומים והמלטשות 
רמתה הטכנולוגית הגבוהה של התעשייה, כוח האדם המיומן והמשכיל כמו גם השתלבותם של בני הדור השני והשלישי בתעשייה, שומרים על מעמדה המוביל בזירה העולמית, גם בשנים של מיתון עולמי.


 
 

© Copyright 2014 Israel Diamond Institute. All rights reserved
תנאי שימוש מדיניות הפרטיות

כניסה לפורטל מכון היהלומים הישראלי

רשומים

  #
שכחת סיסמא?