ניוזלטר
שלח
ביקושים ישראלים
שעון עולמי
הונג קונג  03:44
ניו יורק  15:44
מומבאי  01:14
ירושלים  21:44
בריסל  21:44
מוסקבה  23:44
דף הבית > מרכז מידע ליהלומן > אתרים ליהלומן

אתרים ליהלומן

ארגון היהלומים הצבעוניים הטבעיים
הארגון נוסד בשנת 2003 והוא ארגון ללא מטרת רווח שבו משתתפות חברות העוסקות בסחר ביהלומי גלם, יצרניות תכשיטים, מעצבים וקימעונאים. הארגון משמש כדובר לתעשיית היהלומים הצבעוניים הטבעיים ושורף להרחיב את השימוש ביהלומים אלו.
באתר הארגון הסברים על יהלומים צבעוניים טבעיים, מקורות הצבע, ספרות בנושא ורשית שמות ופרטי קשר של החברות המשתתפות בארגון.
אתר החברה: http://www.ncdia.com/index.cfm     (EN)
איגוד לשכות המסחר הבינלאומי
אתר המרכז את לשכות המסחר ברחבי העולם. כמו כן האתר מאפשר לאתר הזדמנויות עסקיות, לחפש מידע על חברות, לקבל מידע על תערוכות וירידים ברחבי העולם. יש אפשרות כניסה לכל השירותים שמעניקות לשכות מסחר ברחבי העולם.
אתר החברה: http://www.worldchambers.com    
איגוד לשכות המסחר
איגוד לשכות המסחר בישראל מציג אתר ובו מידע רב ומגוון רחב של שירותים. האתר מאפשר גישה לחדשות, מסמכים להורדה, סקירות כלכליות, חיפוש חברות ועוד מידע וכלים שימושיים רבים.
אתר החברה: http://www.chamber.org.il/     (HE)  
ארגון תעשייני התכשיטים בישראל
ארגון תעשייני התכשיטים בישראל עוסק בקידום מעמד ענף התכשיטים הישראלי בארץ ובעולם. הארגון מסייע לחברים במידע עסקי, משפטי, חוקי ומעשי בכל הקשור לתחום התכשיטים בישראל. הארגון מייצג את הענף כלפי גופים ציבוריים וקשור עם ארגונים מקבילים בחו"ל. באתר תמצאו את רשימת כל חברי הארגון וידיעון תקופתי.
אתר החברה: http://www.ijma.org.il/hebrew/default.html     (HE)   (EN)
אגף רשות המסים
האתר הרשמי של רשות המסים, השייך למשרד האוצר. באתר מידע בנושאי מס הכנסה, יבוא, מידע בנושא מע"מ, פרסומיהאגף ומידע משפטי בתחום.
אתר החברה: http://ozar.mof.gov.il/taxes/    
אשרא - החברה הישראלית לביטוחי סחר חוץ
אשרא - החברה הישראלית לביטוחי סחר חוץ, היא חברה ממשלתית המסייעת ליצואנים ישראלים ומבטחת אשראי והשקעות בעסקאות יצוא לטווח בינוני וארוך. באתר החברה מידע על פעילותה, מדינות שונות, פירסומים רשמיים ומילון מונחים וקישורים.
אתר החברה: http://www.ashra.gov.il/     (HE)   (EN)
בורסת היהלומים הישראלית
בורסה הישראלית ליהלומים הינה הבורסה הגדולה בעולם והיא מפעילה שני אולמות מסחר ביהלומים (מלוטש וגלם), בהם ממוקם גם אגף טכנולוגי מתקדם ובו ציוד משוכלל לבדיקת יהלומים. אולמות המסחר מצוידים במיטב הטכנולוגיה, במערכות תקשורת מתקדמות, במערכות מחשוב ואינטרנט ובשירותי שקילה רשמיים של יהלומים - כל אלו נועדו לאפשר לעוסקים בענף ליהנות ממגוון היתרונות של מרכז הסחר הגדול בעולם.

אתר החברה: http://www.isde.co.il/emall/shopHome.asp?sc=563     (HE)  
בסס"ח
החברה הישראלית לביטוחי אשראי, מקבוצת הכשרת הישוב, מבטחת מכירות באשראי לשוק המקומי וליצוא, ומעמידה לרשות המבוטחים תוכניות ביטוח המותאמות לצורכיהם המיוחדים. האתר מפרט את שירותי החברה, מציג פרסומים ועדכונים וכן מילון מונחים ומגוון קישורים לאתרים רלוונטיים.
אתר החברה: http://www.icic.co.il/     (HE)   (EN)
דה בירס
חברת דה בירס De Beers, שמרכזה בלונדון הממיינת, מעריכה ומוכרת כשני שליש מתפוקת יהלומי הגלם בעולם. החברה עסקה בשישים השנים האחרונות גם בפרסום וקידום מכירות של יהלומים ותכשיטי יהלומים ברחבי העולם.
אתר החברה: http://www.debeersgroup.com/     (EN)
הפדרציה עולמית של בורסות היהלומים
הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים (WFDB), הוקמה ב- 1947 במטרה לאחד את בורסות היהלומים ברחבי העולם ולספק להן בסיס אחיד לניהול מסחר ביהלומי גלם ומלוטש. הפדרציה מספקת מסגרת משפטית לכל הבורסות החברות בה.

אתר החברה: http://www.wfdb.com/     (EN)
 
עמוד 1 מתוך 2
1 2 
 


© Copyright 2014 Israel Diamond Institute. All rights reserved
תנאי שימוש מדיניות הפרטיות

כניסה לפורטל מכון היהלומים הישראלי

רשומים

  #
שכחת סיסמא?