ניוזלטר
שלח
ביקושים ישראלים
שעון עולמי
הונג קונג  16:34
ניו יורק  03:34
מומבאי  14:04
ירושלים  10:34
בריסל  09:34
מוסקבה  12:34
דף הבית > יהלומים בחדשות > חדשות היהלומים > יהלומים שחורים

הובלוט מציגה שעון יהלומים שחורים בשיבוץ בלתי נראה

 / קמעונאות

 

שעון יהלומים
  גודל מלא
שעון במיליון דולר שך הובלוט
הובלוט (Hublot), מותג השעונים השוויצרי, הציגה לאחרונה שעון ייחודי העשוי זהב לבן ומשובץ יהלומים שחורים. מדובר באמנות באיכות וברמה גבוהה ביותר, שכן בניגוד לתכשיטים רבים לא ניתן להבחין ולו בגרגיר זהב אחד בפני השעון, אלא ביהלומים בלבד.

שעון מיליון הדולר "Caviar Bang", בעל מנגנן טורביון, עוצב במסגרת שיתוף פעולה בין מותג השעונים השוויצרי לסדנת השיבוץ Bunter SA. הוא מגיע בקופסא ייחודית המשובצת ב-322 יהלומים שחורים מלבניים, מחוגיו משובצים ב-179 יהלומים שחורים מלבניים נוספים, הכתר ב-13 יהלומים והאבזם ב-30 יהלומים שחורים.

"שעה שכל אחד מהאלמנטים מעוצב לחוד ובהתאם לאלמנטים הסמוכים להם, לא ניתן להבחין בזהב אך נוצרת תחושת הרמונית גלויה לעין שמעלה תחושות עזות אצל אלו שמקבלים את השעון", אמר ז'אן-קלוד ביבר (Jean-Claude Biver), מנכ"ל חברת הובלוט בהודעה שפורסמה בכלי התקשורת.

שעון יד זה הוא האחרון שמצטרף למועדון השעונים ששוויים מיליון דולר. במועדון חברים שעון "Golden Bridge" של חברת Corum, שעון "Sky Moon Tourbillon" של פטק פיליפ (Patek Philippe), ושעון משובץ פנינים של רוברט וואן (Robert Wan).

אין זה שיתוף הפעולה הראשון בין הובלוט ל-Bunter SA. באפריל 2007 הציגו שתי החברות שעון שעוצב תחת עקרונות דומים. מדובר היה אז בשעון היד הראשון מסוגו אשר שילב יהלומים ולא ניתן היה להבחין בזהב שבאמצעותו הם משובצים על פניו. מדובר היה אז בטכנולוגיה חדשנית שלא נראתה קודם לכן. שעון זה היה עשוי זהב לבן, ושובצו בו 493 יהלומים מלבניים בגדלים שונים מווסלטון (Wesselton), כאשר גם אבזם השעון שובץ ביהלומים.

שעונים אלו הם סמל לשילוב שבין תכשיטנות לבין ייצור שעונים. בייצור שעון מסוג זה הושקעו יותר מ-2,000 שעות – בעיצוב, במחקר והפיתוח, בתכנון המנגנון, בחיתוך היהלומים ושילובם, ועוד. כל שלבי פעילות אלו תורמים למראה המרהיב של שעוני יד אלו, ולהישג העצום שבהצגתם של פריטים בשיבוץ בלתי נראה.

היתה זו שנה עטורת פרסים להובלוט ולמנכ"ל החברה, ז'אן-קלוד ביבר. החודש זכה ביבר בתואר "מנהיג השנה" מטעם המגזין PME. בגליון שפורסם לפני כשבועיים, נכתב במגזין כי ביבר הוא "הדוגמא העכשווית המקיפה והבולטת ביותר ליצירתיות בתעשייה". ב-25 בנובמבר זכה ביבר גם בתואר "מנכ"ל השנה" במהלך אירוע שנערך בבחריין.

כחודש לפני כן, זכתה הובלוט בכמה פרסים באירוע השישי של Nuit de l’Horlogerie שנערך בז'נבה ואורגן על ידי מגזין Excel. באירוע השתתפו 1,300 אורחים שצפו במודלים של שעונים שהציגו 26 חברות. בין היתר, זכתה הובלוט במקום הראשון בקטגוריית "שעון לגבר" עבור הדגם "Aero Bang Gold Ceramic" ובמקום השני בקטגוריית "שעון לנשים" עבור הדגם "Big Bang Purple Carat".
מאת: אורי חביב

 
לחדשות נוספות לחץ כאן   |   עוד חדשות תכשיטים   |   הרשמה לדיוור

 
Recommendations from Facebook

© Copyright 2014 Israel Diamond Institute. All rights reserved
תנאי שימוש מדיניות הפרטיות

כניסה לפורטל מכון היהלומים הישראלי

רשומים

  #
שכחת סיסמא?