דלג לתוכן המרכזי
גט דיאמונדס אתר המסחר של ענף היהלומים הישראלי
User icon simplified man
144 מדריך הטלפון של ענף היהלומים הישראלי
the israel diamond industry logo

144 מדריך הטלפון של ענף היהלומים הישראלי

144 הוא מדריך הטלפון לענף היהלומים והתכשיטים הישראלי.
כאן תמצאו פרטים של בתי עסק המספקים שירותים שונים לענף היהלומים והתכשיטים. ממעבדות גמולוגיות המבצעות בדיקות של יהלומים ואבני חן ומנפיקות להם תעודות, מלטשי יהלומים, חברות המייצרות כלים ומכשירים לליטוש יהלומים וייצור תכשיטים, בתי ספר לתכשיטנות, בתי ספר ללימוד גמלוגיה, צילום יהלומים ועוד.

בעלי עסקים מענף היהלומים והתכשיטים המעוניינים להתפרסם מוזמנים ליצור קשר עם support@israelidiamond.co.il

 

 • ספריית היהלומים

  טלפון
  03-7754607
  ספריית היהלומים
  רמת גן, מרכז דימול, ז'בוטינסקי 1, קומה שלישית
  אימייל
  iris@israelidiamond.co.il
  שעות פתיחה
  09:00 - 16:00

  מרכז המידע של מכון היהלומים, שהוקם ב-2005, כולל ספרייה עשירה ומאגרים דיגיטליים לתועלתם של כל היהלומנים הפועלים בענף.
  ניתן לפנות בשאלות בתחומי השיווק, המחקר, ההיסטוריה, הטכנולוגיה והגמולוגיה. בספרייה ספרים, כתבי עת מקצועיים, קטלוגים, מדריכים, רשימות דיגיטליות ועוד.

  ספריית מחקר
  הספרייה הגדולה בישראל המתמחה ביהלומים, תכשיטים ואבני חן. בספרייה מילונים, לקסיקונים, ספרים וכתבי עת בתחומי הכרייה, תכונות היהלום, עיבוד היהלום, טיפולים, יהלומים סינתטיים, אבני חן לסוגיהן ותכשיטים בכל התקופות.

  ספריית שיווק
  מידע המיועד לעזרה באיתור לקוחות בחו"ל. הספרייה הנרחבת כוללת קטלוגים של תערוכות תכשיטים, מדריכים לענף היהלומים במדינות שונות, ומגוון עשיר של כתבי עת מקצועיים. ניתן לפנות בשאלות בנוגע לקניינים מקומיים, פיתוח שווקים חדשים, אמצעי שיווק, וכל שאלה הנוגעת לענף היהלומים בארץ ובחו"ל.

 • ק.ג.ה K.G.H

  ייצור תכשיטים
  מתחם בורסת היהלומים

  ק.ג.ה הוקמה בשנת 1986 כחברה המתחמת בייצור סגרי זהב למחרוזות פנינים. תחום סגרי הפנינים הוא מבודל ולמעשה הינו תחום נישה בענף הפנינים. יצורו של מנעול דורש ידע וטכנולוגיה שונים מהמקובל, כיוון שבמנעול יש מכניזם שצריך לזוז ומנגנון המנעול חייב להיות אמין לאורך שנים, נוח לשימוש וגם יפה.

  יש למנעולים מנגנונים שונים, ו-ק.ג.ה. מייצרת באופן קבוע שבעה מנגנונים שונים עיקריים, ומנגנונים נוספים לפי הצורך. סוג המנגנון נקבע לפי טווח המחיר של הפריט. פריט בסיסי כמו מחרוזת פניני מים מתוקים - הפנינים המתורבתות הנפוצות ביותר- תקבל סגר עם מנגנון בסיסי של לשון. מחרוזת פניני הים הדרומי שנחשבות יוקרתיות ונדירות ביותר, תקבל מנעול עם מכנזים מורכב ומתוחכם.

 • רוגל

  טבעות אירוסין ותכשיטים
  מתחם בורסת היהלומים

  משפחת רוגל, יצרנית תכשיטי יהלומים עם מעל 30 שנות ניסיון ומומחיות בתחום הזהב היהלומים ואבני החן. לחברה, הממוקמת במגדלי בורסת היהלומים ברמת גן, קולקציות של טבעות אירוסין, טבעות, עגילים, צמידי טניס ועוד. בתמונה טבעת אירוסין קלאסית העשויה זהב לבן, בשיבוץ יהלום סוליטר.

 • ייס איי דו Yes I Do

  טבעות אירוסין ותכשיטים
  מתחם בורסת היהלומים
  אימייל
  info@yesido.co.il

  חברת ייס איי דו מייצרת ומעצבת תכשיטי זהב ויהלומים. תכשיטים ייחודים ומגוונים, תוך מתן דגש על עיצוב טבעות אירוסין תחת בקרת איכות קפדנית. ניתן לבצע רכישה באתר או לתאם פגישה באולם התצוגה שלנו הממוקם בבנין שמשון בבורסת היהלומים ברמת גן. התחייבות לשרות מצוין ויחס אישי וחם

 • קריסטל בוטיק

  טבעות אירוסין ותכשיטים
  מתחם בורסת היהלומים
  אימייל
  kristal@kristal-diamonds.com

  חברת יהלומים ותיקה, המייצרת יהלומים ומשבצת אותם בתכשיטים. המוטו שלנו שום הזמנה אינה גדולה מידי או קטנה מדי עבורנו.

 • מג'סטיק

  טבעות אירוסין ותכשיטים
  מתחם בורסת היהלומים
  אימייל
  majestic@netvision.net.il

  לחברת מג'סטיק תכשיטים, תכשיטים בעיצובים מקוריים וייחודיים בעיצוב רוני סטשיק הבעלים והמייסד של החברה. רוני, דור שלישי בענף היהלומים הוא יהלומן ומעצב תכשיטים.

  התכשיטים עשויים עם המכשור המתקדם ביותר עשויים בשיבוץ בלתי נראה בעיצובים המדגישים את הברק והיופי של היהלום. לחברה משרד בבורסת היהלומים ברמת גן.

 • BLOOM

  טבעות אירוסין ותכשיטים
  מתחם בורסת היהלומים שהם 6 רמת גן
  אימייל
  info@bloom4u.com

  בלום היה עסק משפחתי קטן שבינתיים פרח ולבלב ממשרד קטן וצנוע באנטוורפן בלגיה, בשנת 1920, לעסק משפחתי במלוא פריחתו שהיום מייצר ומייצא תכשיטים ייחודיים ברמת גימור יוצאת דופן, ליותר מ-25 מדינות שונות בחמש יבשות.

  את ההצלחה של החברה חייבת משפחת בלום לתשוקה שלה, שעוברת מדור לדור, ליצור תכשיטים יוצאי דופן בעדינות שלהם, בפראיות, בחדשנות יחד עם המסורת, ולשימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בשוק העולמי.

  קווי הטבעות המעודכנים, העגילים, הצמידים, התליונים, והענקים, מיוצרים מזהב 18 קראט ומשובצים ביהלומים וביהלומים בצבעים אקזוטיים באיכות מאוד גבוהה מכל קצוות תבל.
  תכשיטי בלום, המשובצים ביהלומים כחולים, צהובים, חומים ושחורים, ידועים בכל העולם כתכשיטי עילית וכמכתיבי טרנדים בעיצוב ובצבעים העזים שהפכו לחותמתה האישית.

  בארץ, מנהלים את העסק המשפחתי דור שלישי ורביעי לבית משפחת בלום. סטיב בלום שגדל והתחנך בבלגיה והביא עימו את המזג האירופאי הנעים והניסיון העשיר בתחום התכשיטים, ובנו דניאל בלום שגדל על האהבה לאמנות התכשיטים וחי אותה יום יום. גם אחיו קלוד בלום, שניחן בכישרון לפיתוח קווים עיצוביים עדכניים, נתן את חותמו ופיתח עבור העסק המשפחתי קו עיצובי חדש ויצירתי שהוליד בין השאר את האוסף המיוחד "PUZZLE".

 • IDC

  טבעות אירוסין ותכשיטים
  מתחם בורסת היהלומים

  חברה משפחתית הפועלת כבר מעל לחמישים שנה בענף היהלומים. נמצאת במרכז מתחם בורסת היהלומים. לחברה חנות תכשיטים גדולה ובה תוכלו למצוא מגוון רחב של תכשיטים משובצים יהלומים איכותיים.

 • גולדיאם

  טבעות אירוסין ותכשיטים
  מתחם בורסת היהלומים
  אימייל
  info@goldiam.co.il

  GOLDIAM הינה חברה-בת של "אלי זיקרי יהלומים בע"מ" הנחשבת כבר יותר מחמישים שנה כאחת מהחברות החשובות ביותר בישראל בתחום החיתוך וליטוש יהלומים. הסחורה המלוטשת של החברה משווקת דרך בורסת היהלומים בישראל ונמכרת גם בארצות הברית באירופה ובמזרח.
  העיצוב והאיכות של תכשיטים הם קריטיים לגבי הצרכנים, ולכן אנו מתעקשים על רמות גבוהות ביותר של ייצור. מכיוון שאנחנו יודעים שלקוני תכשיטים יש מגוון רחב של טעמים, מטרתינו היא לספק תכשיטים שיענו על כל בקשות הלקוח. הניסיון הרב שלנו בעסקי התכשיטים מאפשר לנו ליצור מגוון רחב של פריטים - עם מגוון שלם של תכשיטים מעגילים לטבעות, צמידים, מחרוזות ותליונים.

  אנו מוודאים שליטה מלאה בתהליך היצור כדי שנוכל לעקוב אחרי תהליך היצור לסיפוק המלא שלנו. לקוחותינו חשובים ביותר לנו וסיפוק הדרישות שלכם, הינו הדבר העיקרי החשוב ביותר לנו כחברה.

  רכישה מ GOLDIAM מהווה עבור לקחותינו יתרון עצום - האבנים שלנו מגיעים לצרכן היישר מהיצרן ובכך חוסך הלקוח בין 2- 4 ידיים בעלות האבן ובכך מוזיל משמעותית את התכשיט. אתר GOLDIAM מבטיח, כאמור, מחירים נמוכים יותר, רכישות תכשיטים נוחה, וכן גישה נוחה וקלה לשימוש בדרך של בחירה וקניה של תכשיטים.
  מכיוון ש GOLDIAM ומפעל היהלומים שלנו הינם עסק משפחתי, יש לנו את הערכה עמוקה לחשיבות של אמינות, יושר ושירות. בנינו את המוניטין שלנו על רמת שירות גבוהה. אנו מחויבים לספק ללקוחותינו את המוצרים באיכות הגבוהה ביותר בזמן ובדיוק לפי בקשת ההזמנות. דרך עבודה זו הינה נר לרגלינו.
  מדיניות החזרות שלנו מספקת ללקוחות ביטחון מלא שניתן להחזיר את התכשיטים שלנו.
  יתר על כן, האתר שלנו הוא 100 אחוז מאובטח, כלומר עסקאות פיננסיות מוגנות לחלוטין.

  לקוחותינו מוזמנים ליצור קשר בכל עת ולקבוע פגישה יעוץ חינם במשרדינו בבורסת היהלומים ברמת-גן.

 • אדי פלץ D.B.O

  טבעות אירוסין ותכשיטים
  מתחם בורסת היהלומים

 • סברנסקי יהלומים ותכשיטים

  טלפון
  054-3975627
  טבעות אירוסין ותכשיטים
  מתחם בורסת היהלומים
  אימייל
  shanan@netvision.net.il

  תכשיטים משובצי יהלומים לבנים וצבעוניים

 • ליבייש ושות'

  טבעות אירוסין ותכשיטים
  מתחם בורסת היהלומים

  לייביש ושות' מתמחים ביהלומי צבעוניים טבעיים וכן בייצור תכשיטים המשובצים ביהלומים צבעוניים בכל הגדלים, הצורות והצבעים.

 • דוד מימון

  טבעות אירוסין ותכשיטים
  חנות המפעל מתחם בורסת היהלומים

  דוד מימון הוא תכשיטן כבר למעלה מ- 25 שנים. הוא מעצב ויוצר את התכשיטים שלו במתחם הבורסה ברמת גן. התכשיטים משובצים ביהלומים ואבני חן נדירות. החברה עוסקת בצורפות, שיבוץ וגימור, בנוסף לפיתוח עיצובים עבור לקוחות. אמנם מימון מתרחק מעיצובים סטנדרטיים ומתמקד בייחודיות, אך המחיר תמיד יהיה סביר.

 • ליברטה

  טבעות אירוסין ותכשיטים
  חנות המפעל מתחם בורסת היהלומים

  ליברטה מתמחה בייצור וליטוש יהלומים כבר למעלה מ 40 שנה. ליברטה, אחת מהחברות הבודדות בארץ שבבעלותה מפעל ייצור וליטוש יהלומים בו מתבצע הליך הייצור הראשוני מחומר הגלם ועד ליהלום המוגמר. בתכשיטי ליברטה מגוון רחב של טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טבעות חצי נישואין, עגילים, צמידים, תליונים ועוד. חדר התצוגה נמצא במפעל עצמו והקונה זוכה לחוויית קנייה ייחודית.

 • דיאמונד האוס

  טבעות אירוסין ותכשיטים
  מתחם בורסת היהלומים

  דיאמונד האוס מתמחה בתכשיטי יהלומים וטבעות אירוסין. אנחנו קונים את הגלם, מעבדים אותו ליהלום נוצץ, יוצקים את הזהב לתבנית, משבצים את היהלומים ומשווקים לצרכן הפרטי. למה דיאמונד האוס? קניה ישירה מהבורסה ליהלומים, יהלומים עם תעודות בלבד, עד 30 יום החזר כספי מלא, זיכוי מלא על היהלום בכל מועד, תעודת הערכת שווי לתכשיט, משלוח חינם עד הבית

 • קבוצת אבי פז

  טבעות אירוסין ותכשיטים
  מתחם בורסת היהלומים
  אימייל
  info@avipaz.com

  חברת אבי פז מתמחה בליטוש יהלומים בצורות מיוחדות ושיבוצם בתכשיטים. החברה נוסדה בשנת 1971 כחברת יהלומים. מייצרים תכשיטים בהם משובצים היהלומים הייחודיים שהם מלטשים.

 • אזואלס יהלומים

  טבעות אירוסין ותכשיטים
  מתחם בורסת היהלומים
  אימייל
  AzuelosDiamonds@Gmail.com

  אזואלס יהלומים היא חברה של דור שני בתעשיית היהלומים. החברה עושה שימוש ביהלומים המלוטשים בליטוש "לבבות וחיצים" הנחשב לאחד הליטושים המדוייקים שיש. יהלומים אלו משובצים בתכשיטי מתוצרת החברה.

 • ג'יי בי בי JBB י. בן בשט

  ייצור תכשיטים
  רח' אלנבי 85, תל אביב
  אימייל
  benbassat@jbbfindings.com
  פקס
  03-5600371

  ייצור וייבוא כלי עבודה, אביזרים ושרשראות לענף התכשיטים, אספקת חומרי עבודה, כלי עבודה, אביזרים, חרוזים, AC, כסף, גולדפילד,שירותי יציקה, ציפויים ואלקטרופורמינג.

 • סטודיו לצילום 4CS

  ייצור תכשיטים
  רח' קיבוץ גלויות 23, תל אביב
  אימייל
  oranavivi@gmail.com
  פקס
  077-9626061

  מתמחים בצילומי תכשיטים ויהלומים בוידאו ובסטילס

 • ליאור ציוד גמולוגי

  ייצור תכשיטים
  רח' המרכבה 19, חולון
  אימייל
  lior@streng.co.il

  ציוד גמולוגי ומיכשור בתחום התכשיטנות

 • אם פי אם יציקות פלטינה

  טלפון
  03-6810080
  ייצור תכשיטים
  רח' שוקן 27, תל אביב

  חברת MPM מבצעת יציקות פלטינה ויציקות זהב לכל סוגי התכשיטים. עבודה איכותית ברמה אירופאית. כמו כן מספקת שירותי הדפסה בתלת מימד.
  איש קשר: גנדי / אליזבט

 • אי זי תלת מימד

  ייצור תכשיטים

  EASY 3D משווקת ומעניק שרות למדפסות תלת מימד לתכשיטים

 • ויי בי סול Y.B. Soul

  ייצור תכשיטים
  רח' הרקון 17, קומה 1, רמת גן
  אימייל
  info@ybsoul.co.il
  פקס
  03-7510257

  ייצור, מודלים, שיבוץ, פיניש גבוה של תכשיטי זהב ויהלומים
  איש קשר: בני 050-8662305

 • צילום תכשיטים שלומי ברנטל

  ייצור תכשיטים
  אימייל
  shlomibe@gmail.com

  צילום תכשיטים

 • וי אי וי אי VIVI 3D

  טלפון
  03-5015246
  ייצור תכשיטים
  אימייל
  vivi3d@gmail.com
  פקס
  03-5015246

  הדפסת מודלים בתלת מימד בשעווה ישירות לתהליך יציקה בכל סוגי המתכות
  איש קשר: אודליה, שירית, אביבית 054-9091031

 • קיי. ג'י. איץ תכשיטים K.G.H

  ייצור תכשיטים
  אימייל
  eitan@kgh.co.il

  יצרן סגרים וחלקים מזהב ויהלומים לשרשראות פנינים

 • ארי זוסמן ליטוש יהלומים ועיצוב תכשיטים

  ייצור יהלומים
  רח' הרקון 8 קומה 2, רמת גן
  אימייל
  azdiamond1@gmail.com

  ליטושים מיוחדים חריצת לבבות, ליטושי צורות מיוחדות, חיתוך עבור שעונים מגודל של 2 נקודות ומעלה
  ייצור ועיצוב תכשיטי יוקרה

 • תמוז תוכנה מקצועית לתכשיטים

  טלפון
  03-6134980
  ייצור תכשיטים

  כבר 25 שנה תמוז מספקת פתרונות תוכנה לענף התכשיטים. תוכנה לניהול מלאי ייצור ומכירה ב- חנות \ מפעל ה- תכשיטים, תכנה לניהול מפעל תכשיטים מגדול עד קטן, תוכנת ניהול ייצור ,ניהול מלאי תכשיטים מוגמרים ,ניהול מלאי חומרי גלם ומלאי אבנים ,הזמנות וחשבוניות

 • שרין טכנולוגיות

  ייצור יהלומים
  פקס
  03-6136778

  מערכות לקבלת החלטות, מערכות לבדיקת צבע, מערכות מרכוז ממוחשבת, מערכות לייזר, מיפוי פגמים ביהלומים
  מרכז שירות בבורסת היהלומים, מגדל היהלום 32 חדר 79, רמת גן
  טלפון פנימי: 25090

 • רמי משבץ יהלומים

  טלפון
  054-3273488
  ייצור תכשיטים
  אימייל
  ramin.mowhd@gmail.com

  משבץ יהלומים ברמה גבוהה
  איש קשר: רמי אשר מוטהד

 • שטרנג אבי ציוד טכני בע"מ

  ייצור יהלומים
  רחוב: המרכבה 19, א.ת. חולון
  אימייל
  office@streng.co.il
  פקס
  03-5598777

  שרות לענף היהלומים בתחומי המדידות והאופטיקה, מקרוסקופים, לופות
  איש קשר: ליאור שטרנג

 • א.ש.פיינטק 2014 בע"מ

  ייצור תכשיטים
  רח' שוקן 27, תל אביב, 66532
  אימייל
  finetech.ltd@gmail.com
  פקס
  03-9108750

  זיקוק ומחזור מתכות יקרות

 • ריינו מאסטר רועי צדוק

  ייצור תכשיטים

  משווק מורשה ומדריך מוסמך של תכנת ריינו בישראל, הדרכה, ייעוץ ושירות ממומחה למידול תכשיטים
  סרטון תדמית של ריינו מאסטר https://www.youtube.com/watch?v=Kcdz1vHWfRQ

 • קסיופיאה – D

  ייצור תכשיטים
  רח' שהם 8, רמת גן
  אימייל
  david@cassiopeia-d.com

  מיכון לתעשיית התכשיטים, מדפסות תלת מימד, מכונות חריטה, מכונות הלחמה בלייזר, מכונות חריטה בלייזר, מילוי אמייל קר ועוד

 • י.ק. פסטד

  טלפון
  03-7515921
  ייצור יהלומים
  רח' ז'בוטינסקי 1 רמת גן, מתחם בורסת היהלומים, בנין מכבי 18 חדר 57

  השבחת יהלומים, מילוי, קידוח, KM, בישול עמוק
  טלפון פנימי: 22944

 • קומן פתרונות מיחשוב

  שונות
  רח' תובל 21 ,רמת גן, מתחם בורסת היהלומים מגדל היהלום, קומת כניסה
  אימייל
  office@coman.co.il
  פקס
  03-5759251

  מערכת ניהול ומעקב ממוחשבת לענף היהלומים

 • קבלן ליטוש בוריס יאגודייב

  טלפון
  052-8464533
  ייצור יהלומים
  אימייל
  borislife@walla.com

  קבלן ליטוש אקסלנטים, טריפל X + מרובעות + פנזטי + פנסי קולור כל הגדלים, מתאים לכל סוגי המעבדות, תיקוני מלוטש, פנטזי, בעל השכלה בגמולוגיה.
  ניסיון עשיר בליטוש.

 • צבי יהודה בע"מ

  ייצור יהלומים
  רח': תובל 23, רמת גן
  אימייל
  yehudadr@netvision.net.il
  פקס
  03-5750597

  קולורימטרים לבדיקת יהלומי גלם

 • פסטרנק מיחזור מתכות בע"מ

  ייצור תכשיטים
  רח' תובל 21, בכניסה הראשית לבנין יהלום, רמת גן
  אימייל
  info@pasternakfindings.com
  פקס
  03-5256075

  זיקוק זהב,
  אביזרים וחמרי גלם לשיבוץ יהלומים

 • פלג שרלס

  טלפון
  054-3977865
  ייצור יהלומים
  מתחם בורסת היהלומים
  אימייל
  shalompeleg@gmail.com

  יצרן אבנים גדולות טריפל X, פנסי קולור, XX פנטזי

 • עופר עובד

  טלפון
  052-6455586
  ייצור יהלומים
  רח': תובל 15, רמת גן

  בנייה והרכבת מולות, שירות כללי לתעשיית הליטוש

 • עמיסל תקשורת בע"מ

  ייצור יהלומים
  רח' היהלומים 19, אשדוד
  אימייל
  sales@amicell.co.il
  פקס
  08-8521093

  פתרונות אנרגיה למערכות בדיקת ניקיון של יהלומים - סוללות , מטענים, ספקי כוח

 • סיני יהודה

  טלפון
  03-6131155
  ייצור יהלומים
  רח' תובל 23, רמת גן מתחם בורסת היהלומים, בנין נועם חדר 716, 701ה',
  אימייל
  Sinai_u@012.net.il
  פקס
  03-6137229

  אבקות יהלומים, יהלומי תעשייה

 • סימיון מיאייב ייצור ושיבוץ תכשיטים

  טלפון
  03-7516079
  ייצור תכשיטים
  רח' הרקון 1, רמת גן
  פקס
  03-7516176

  ייצור, שיבוץ ושיווק תכשיטים, מפעל וחנות
  איש קשר: סימיון מיאייב טלפון: 052-2304622

 • סגומה

  צילום יהלומים
  רח' תובל 21 רמת גן, מתחם בורסת היהלומים, מגדל היהלום חדר 962

  צילום תלת מימד של יהלומים, אחד לאחד, ניתן לראות את כל הפרטים הטכניים של היהלומים המצולמים ולהעביר התמונות ברשת האינטרנט
  איש קשר: תומר שלוי
  פנימי: 25300

 • נועם גליכר

  ייצור יהלומים
  רח' בצלאל 12 רמת גן
  אימייל
  noam_gl@bezeqint.com

  ציוד לעיבוד יהלומים

 • אי.די.אר גולד בע"מ

  טלפון
  03-5173749
  ייצור תכשיטים
  רח' בצלאל 7, רמת גן
  אימייל
  adr_gold@bezeqint.net
  פקס
  03-5100847

  מפעל לייצור תכשיטים לארץ לחו"ל, ייצור ליהלומנים, עיצוב, ייצור מודלים, ייצור תכשיטי זהב משובצים ביהלומים ואבני חן
  חנות המפעל: אוריאל
  רח' הרקון 15, רמת גן
  איש קשר לחנות: איריס טלפון: 6036229

 • משבץ מומחה בשיבוץ פאווה

  טלפון
  052-4797413
  ייצור תכשיטים

  שרות שיבוץ יהלומים במחירים טובים ועבודה ברמה גבוהה
  איש קשר: אלירן

 • מיקי קורן צילום תכשיטים ויהלומים

  צילום יהלומים
  מושב גינתון משק 34
  אימייל
  studio@mikikoren.com

  צלם יהלומים - בודדים וקומפוזיציות

 • מנחם גולדשטין

  טלפון
  054-3978142
  ייצור יהלומים
  רח': הרקון 17, רמת גן
  אימייל
  gold.m41@gmail.com
  פקס
  03-5754023

  ייצרן אופנים ליהלומים

 • מידול ועיצוב תכשיטים

  טלפון
  054-8155525
  ייצור תכשיטים
  אימייל
  beso12@gmail.com

  מתמחים במידול תכשיטים להדפסות תחת מימד, הדפסת שעוה ופיניש
  הכנת מודלים לפי תמונות ואיורים ועיצוב עצמאי
  מודלים, רינדורים והדמיות 360
  איש קשר: בן

 • מזיאר יצירות

  ייצור תכשיטים
  רח' תובל 26, קומה א', רמת גן
  אימייל
  maziar@netvision.net.il

  בית ספר ללימודי צורפות ושיבוץ ברמת גבוהה

 • יקרנגי טוביה ויהודה יהלומים

  טלפון
  054-3974817
  שונות
  מתחם בורסת היהלומים, ז'בוטינסקי 3, רמת גן, בנין שמשון קומה 14 חדר 17
  אימייל
  yy10diamond@gmail.com
  פקס
  03-6005446

  מעבדה להשבחת יהלומים ומילוי בגלצים בשיטה חדשה ללא צבעים, בישול עמוק, קידוח KM, קידוחים

 • לויס תכשיטים

  ייצור תכשיטים
  רח' הרקון 17 רמת גן קומה 3
  אימייל
  levys.diam@gmail.com
  שעות פתיחה
  א' - ה' 10:00-18:00 ו' 10:00 - 13:00

  חנות מפעל לייצור, עיצוב, מודלים, תכשיטי זהב משובצים ביהלומים ואבני חן
  איש קשר: לייה 054-2469366

 • היהלום

  ייצור יהלומים
  רח' המסגר 14 אזור תעשייה הישן (קריית אליעזר) נתניה
  אימייל
  hayahalo@zahav.net.il
  פקס
  09-8848090

  מכונות לליטוש, חיתוך, ניסור יהלומים, מערכות כיוון זוית, מכשור וציוד לליטוש אוטומטי

 • אבני חן תכשיטים א.ח.ת. בע"מ

  טלפון
  0523973014
  ייצור תכשיטים
  רח' התעשייה 37, נשר
  אימייל
  ac_jewellery@walla.com

  שירותי ייצור סדרתי ושיבוץ לתכשיטי זהב ופלטינה, ייצור תכשיטים, מודלות, שיבוץ, צורפות, ליטוש וחריטת יהלומים לשיבוץ
  איש קשר בבורסת היהלומים: רפאל דואק

 • יוסי שמש

  טלפון
  03-6133432
  ייצור תכשיטים
  רח' אהליאב 6, רמת גן
  אימייל
  yossi_shemesh3@walla.com
  פקס
  03-6133431

  עיצוב וייצור תכשיטים לפי הזמנה, לימוד שיבוץ, מומחה בשיבוץ אומנותי, שיבוץ אמרלדים
  איש קשר: יוסי 054-5749409

 • תכשיטי טרויה

  ייצור תכשיטים
  רח' הרקון 8 , קומה א', רמת גן
  אימייל
  troyas1970@gmail.com

  סטודיו לעיצוב וייצור תכשיטי זהב משובצים ביהלומים ואבני חן, בית מלאכה ותצוגה במקום. 30 שנות ניסיון בעיצוב, צורפות וייצור תכשיטים איכותיים.
  איש קשר שאול: 052-2443700 , שלמה 054-6863873

 • טוקוב תכשיטים בע"מ

  טלפון
  03-6701960
  ייצור תכשיטים
  רח' ביאליק 73, רמת גן

  מייצרים תכשיטי זהב מוכנים לשיבוץ, מגוון רחב של מודלים בזהב צהוב, אדום ולבן, מבחר שרשראות, עגילים, סטים, צמידים גם בשיבוץ זרקונים. כל התכשיטים עם אישור על מכון התקנים
  איש קשר: מנשה 054-5390263

 • טופ אורו

  טלפון
  09-9549753
  ייצור תכשיטים
  רח' סוקולוב 11, הרצליה

  עיצוב ויצור צמידי טניס וקוליירים לשיבוץ יהלומים בזהב
  ניתן לשלוח הודעה בווצ'אפ לטלפון 054-4792305

 • טוני לייזרים

  טלפון
  03-6124544
  ייצור יהלומים
  רח' תובל 23, מתחם בורסת היהלומים, בנין נועם קומה 13
  אימייל
  tonyshachar63@gmail.com

  ניסור צורות וביקוע בלייזר ירוק שרין
  טלפון פנימי: 26256

 • הלן תכשיטים

  טלפון
  03-5758104
  ייצור תכשיטים
  רח' מנחם בגין 32 (לשעבר בצלאל 8) קומה 1, רמת גן
  אימייל
  hrich49@gmail.com

  יצרן תכשיטים מזה 35 שנה. ייצור תכשיטים ממודל עד לתכשיט המוגמר כולל בתי יציקה, שיבוצים ופיניש.
  איש קשר: שלמה טלפון 052-2222203

 • דני יוסף תכשיטי איכות

  ייצור תכשיטים
  רח' הרקון 13, קומה 3, רמת גן
  אימייל
  dannyyosef77@gmail.com
  פקס
  03-5035553
  שעות פתיחה
  א' - ה' 10:00 - 19:00 ו' בתיאום מראש

  עיצוב וייצור מודלים ותכשיטים שירות מסקיצה לתכשיט בגימור מלא.
  שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר לעיצוב וייצור תכשיטים.
  עיצוב מודלים בתלת מימד,הדמיית תכשיטים לחנויות ויצרנים.
  ייצור תכשיטים בשילוב אמייל חם.

 • דיאליט

  ייצור יהלומים
  רח' החופר 12, חולון
  אימייל
  info@dialit.co.il

  מכונות ליטוש אוטומטיות, פתרונות טכניים למפעלי ליטוש כבר משנת 1969. מוכרת בכל העולם כחברה מובילה בייצור מכונות אטומטיות ממוחשבות לתעשיית היהלומים

 • ויואל

  שונות
  מתחם בורסת היהלומים, תובל 21, רמת גן מגדל היהלום קומה 5 חדר 66
  אימייל
  Info@vivialdiamonds.com

  חשיפת צבע ביהלומים

 • בטוןשופ ישראל

  ייצור יהלומים
  רח' תובל 16, רמת גן
  אימייל
  betton@netvision.net.il

  מערכת בקרת לחץ, שיווק מערכות לייזר,דבקים, יצור ושיווק כלי ליטוש ומדידה ידניים, יצרני מכונות לחריצים, יבוא מסורים

 • מיקי פריימן חריטות בלייזר

  ייצור יהלומים
  רח' שוהם 6, קומה 2, רמת גן
  אימייל
  mikifrmn@gmail.com

  חיתוך יהלומים בלייזר, כיתוב על יהלומים, כיתוב על תכשיטים בלייזר, חיתוך יהלומים בלייזר, הטבעת זהב באבני חן

 • אלכס קוצ'רנקו

  טלפון
  054-4434436
  צילום יהלומים
  מתחם בורסת היהלומים, מגדל היהלום, תובל 21 קומה 27 חדר 89
  אימייל
  photojewelrystudio@gmail.com

  מומחה בצילום יהלומים ותכשיטים

 • אם.אר.סי

  ייצור יהלומים
  רח' הגביש 3, חולון
  אימייל
  mrc@mrclab.com
  פקס
  03-5594529

  משקלים, מיקרוסקופים וציוד נוסף

 • אוגי מערכות בע"מ

  ייצור יהלומים
  רח' תובל 34, קומה ב' רמת גן
  אימייל
  office@ogisystems.com
  פקס
  03-6135044

 • א.ד.י

  טלפון
  04-8413246
  ייצור יהלומים
  רח' בצרי 34, קרית אתא
  אימייל
  a.yekev@netvision.net.il

  שרות למכונות ניסור, מיכשור לניסור וליטוש יהלומים

 • בונקר תכשיטים

  ייצור תכשיטים
  בצלאל 6 קומה 2 רמת גן
  אימייל
  bunkerjewelry@gmail.com

  יצור תכשיטים, מודלים בתלת מימד, הדפסות, יציקות זהב
  בונקר יהלומים ותכשיטים, דור שני של יצרני יהלומים ותכשיטים מעל 50 שנה. בחנות המפעל תוכלו למצוא מגוון רחב של תכשיטי זהב ויהלומים.
  מתמחים ביצור תכשיטי זהב ויהלומים טבעות אירוסין, טבעות נישואים, עבודות צורפות, שיבוץ, יציקת מתכות יקרות, עיצוב בתלת מימד, ליטוש יהלומים ומתן יעוץ גימולוגי על יהלומים.
  נייד:050-6333533

 • א. אולציק חריטת יהלומים בע"מ

  טלפון
  054-3974759
  אימייל
  oltchick@hotmail.com

  רישום בעזרת לייזר על רונדיסט היהלום, אפשרות ללוגו ייחודי, צילום יהלומים ותכשיטים

 • איגוד התכשיטנים בישראל

  איגוד התכשיטנים בישראל
  רח' נהר הירדן 22/18 מודיעין
  אימייל
  gadi@ijma.org.il

  איגוד התכשיטנים בישראל נוסד ב- 1983 כמלכ"ר, ומאגד את עסקי התכשיטים המובחרים בישראל האיגוד פועל לקדם את חבריו ע"י שיתופי פעולה, יוזמות עסקיות בארץ ובחו"ל וייצוג אינטרסים במנהל הציבורי

 • מרכז ייצור מודרני

  רח' תובל 28, רמת גן קומה 3
  אימייל
  mmc@iditmp.com
  פקס
  03-7529924

  מרכז ייצור מודרני מאפשר ללוטשים שונים לייצר יהלומים, תוך שימוש בציוד המתקדם ביותר הנדרש לליטוש יהלומים מתחילתם ועד סופם, וכל זאת תחת קורת גג אחת. במרכז גם כיתות לימוד לעובדים המתחילים צעדיהם בתעשייה, מתוך רצון להגדיל את מספר העובדים ולהכשיר מלטשים חדשים לתעשייה.

 • IGL המכללה ליהלומים

  בתי ספר לגמולוגיה
  מתחם בורסת היהלומים, תובל 21, רמת גן קומת חניון מגדל היהלום
  אימייל
  college@igl-labs.com
  פקס
  03-5757548

 • מרכזים גמולוגים G.C.I בע"מ

  בתי ספר לגמולוגיה
  מתחם בורסת היהלומים, ז'בוטינסקי 1 רמת גן, בנין מכבי קומת כניסה
  אימייל
  igc@igc-gem.com
  פקס
  03-5750075

 • הקולג' האירופאי לגמולוגיה E.G.L

  בתי ספר לגמולוגיה
  מתחם בורסת היהלומים, תובל 23 רמת גן, בנין נועם קומה 1
  אימייל
  education@egl-platinum.com
  פקס
  03-6121376

 • המכללה ללימודי היהלום

  בתי ספר לגמולוגיה
  מתחם בורסת היהלומים, ז'בוטינסקי 3 א', רמת גן, לובי בניין יהלום, בורסת היהלומים
  אימייל
  info@idsonline.co.il
  פקס
  03-7515664

 • IGL International Gemological Laboratories

  מעבדות גמולוגיות
  מתחם בורסת היהלומים, תובל 21 רמת גן, קומת חניון מגדל היהלום
  אימייל
  sales@igl-labs.com
  פקס
  03-5757548
  שעות פתיחה
  א' - ה' 09:00 - 18:00 ו' סגור

 • DGI – Diamond Gemological Institute

  מעבדות גמולוגיות
  מתחם בורסת היהלומים, תובל 23, רמת גן, בנין נועם קומה 5
  אימייל
  sales@dgi-labs.com
  פקס
  03-6128070
  שעות פתיחה
  א' -ה' 09:00 - 17:00 ו' סגור

 • מרכז ללימודי גמולוגיה

  בתי ספר לגמולוגיה
  מתחם בורסת היהלומים, ז'בוטינסקי 1 רמת גן, בנין מכבי קומה 4
  אימייל
  dorieli@013.net
  פקס
  03-5757229
  שעות פתיחה
  א' - ה' 08:30:19:30 ו' סגור

 • GIA – Gemological Institute of America

  מעבדות גמולוגיות
  מתחם בורסת היהלומים, תובל 23, רמת גן, מגדל היהלום קומה 22
  אימייל
  csrisrael@gia.edu
  פקס
  03-5227452
  שעות פתיחה
  א' -ה' 09:00 - 18:00 ו' סגור

 • GCI

  מעבדות גמולוגיות
  מתחם בורסת היהלומים, ז'בוטינסקי 1 רמת גן, בנין מכבי קומת כניסה
  אימייל
  gci@gci-labs.com
  פקס
  03-5750075
  שעות פתיחה
  א' - ה' 09:00 - 19:00 ו' 09:00 - 13:00

 • E.G.L Platinum Laboratory

  מעבדות גמולוגיות
  מתחם בורסת היהלומים, תובל 23 בית נועם קומה 1
  אימייל
  info@egl-platinum.com
  פקס
  03-6121376
  שעות פתיחה
  א' - ה' 09:00 - 16:30 ו' סגור

 • מלכה עמית

  חברות שילוח
  רח' תובל 21 רמת גן, מתחם בורסת היהלומים, מגדל היהלום קומה 19
  פקס
  03-5764917
  שעות פתיחה
  א' -ה' 08:00 - 18:00 ו' סגור

 • D2D

  טלפון
  03-5754901
  חברות שילוח
  רח' ז'בוטינסקי 3, רמת גן, מתחם בורסת היהלומים, בנין שמשון קומת מרתף
  אימייל
  info@D2Dvalue.com
  פקס
  03-5754904
  שעות פתיחה
  א' - ה' 08:00 - 18:00

 • ברינקס (ישראל)

  חברות שילוח
  רח' ז'בוטינסקי 1 רמת גן, מתחם בורסת היהלומים, בנין מכבי קומת ביניים
  פקס
  03-5750116
  שעות פתיחה
  א' - ה' 08:00 - 17:00 ו' סגור

 • קבוצת מכון היהלומים – מוזיאון היהלומים

  טלפון
  03-5760219
  ארגונים בענף היהלומים
  זיסמן 3, רמת גן, בנין מכבי רחבת הכניסה
  אימייל
  hodm@diamond-museum.co.il
  פקס
  03-7518515
  שעות פתיחה
  א' - ה' 10:00 - 16:00 ג' 10:00 - 18:00

 • קבוצת מכון היהלומים – מרכז ייצור מודרני

  ארגונים בענף היהלומים
  תובל 28, רמת גן קומה ג'
  אימייל
  mmc@iditmp.com
  פקס
  03-7529924
  שעות פתיחה
  א' - ה' 08:30 - 17:00

 • קבוצת מכון היהלומים – גמולוג בכיר

  ארגונים בענף היהלומים
  בורסת היהלומים הישראלית אגף הטכנולוגיה אולם הגלם
  אימייל
  slazun@yahoo.com
  שעות פתיחה
  א' - ה' 10:00 - 16:30

 • קבוצת מכון היהלומים – תמיכה טכנית באתר

  ארגונים בענף היהלומים
  מתחם בורסת היהלומים בנין דימול, ז'בוטינסקי 1 רמת גן קומה 3
  אימייל
  moshes@israelidiamond.co.il
  פקס
  1533-7754615
  שעות פתיחה
  א' - ה' 08:30 - 17:00

 • קבוצת מכון היהלומים – מרכז מידע

  ארגונים בענף היהלומים
  מתחם בורסת היהלומים בנין דימול, ז'בוטינסקי 1 רמת גן קומה 3
  אימייל
  iris@israelidiamond.co.il
  פקס
  1533-7754615
  שעות פתיחה
  א' - ה' 09:30 - 16:00

 • קבוצת מכון היהלומים – סמנכ"ל מחלקת שיווק

  ארגונים בענף היהלומים
  מתחם בורסת היהלומים בנין דימול, ז'בוטינסקי 1 רמת גן קומה 3
  אימייל
  Ira@israelidiamond.co.il
  פקס
  1533-7754615
  שעות פתיחה
  א' - ה' 08:30 - 17:00

 • קבוצת מכון היהלומים – סמנכ"ל מערכות מידע

  ארגונים בענף היהלומים
  מתחם בורסת היהלומים בנין דימול, ז'בוטינסקי 1 רמת גן קומה 3
  אימייל
  orna@israelidiamond.co.il
  פקס
  1533-7754615
  שעות פתיחה
  א' - ה' 08:30 - 17:00

 • קבוצת מכון היהלומים – מנכ"ל

  ארגונים בענף היהלומים
  מתחם בורסת היהלומים בנין דימול, ז'בוטינסקי 1 רמת גן קומה 3
  אימייל
  Shelly@israelidiamond.co.il
  פקס
  03-7526675
  שעות פתיחה
  א' - ה' 08:30 - 17:00

 • קבוצת מכון היהלומים

  ארגונים בענף היהלומים
  מתחם בורסת היהלומים בנין דימול, ז'בוטינסקי 1 רמת גן קומה 3
  אימייל
  support@israelidiamond.co.il
  פקס
  03-7526675
  שעות פתיחה
  א' - ה' 08:30 - 17:00

 • בורסת היהלומים הישראלית – הנהלת בנין נועם

  ארגונים בענף היהלומים
  מתחם בורסת היהלומים, תובל 23, רמת גן בנין נועם קומת גשר
  שעות פתיחה
  א' - ה' 08:30-17:00

 • בורסת היהלומים הישראלית – הנהלת בניינים שמשון, מכבי, מגדל היהלום

  ארגונים בענף היהלומים
  מתחם בורסת היהלומים, ז'בוטינסקי 3, רמת גן בנין שמשון
  שעות פתיחה
  א' - ה' 08:30 - 16:30

 • בורסת היהלומים הישראלית – מודיעין בנין נועם

  ארגונים בענף היהלומים
  מתחם בורסת היהלומים, תובל 23, רמת גן

 • בורסת היהלומים – חדר רופא

  ארגונים בענף היהלומים
  מתחם בורסת היהלומים, ז'בוטינסקי 3 רמת גן
  שעות פתיחה
  א' - ה' 08:30 - 17:30

 • בורסת היהלומים – סמנכ"ל

  ארגונים בענף היהלומים
  מתחם בורסת היהלומים, ז'בוטינסקי 3 רמת גן

 • בורסת היהלומים – מנכ"ל

  ארגונים בענף היהלומים
  מתחם בורסת היהלומים, ז'בוטינסקי 3 רמת גן

 • בורסת היהלומים הישראלית – מזכירות

  ארגונים בענף היהלומים
  מתחם בורסת היהלומים, ז'בוטינסקי 3 רמת גן

 • בנק הודו

  טלפון
  03-7565400
  בנקים
  מתחם בורסת היהלומים, ז'בוטינסקי 3, רמת גן
  שעות פתיחה
  א'-ה' 08:30 - 15:00 ו' 08:30-12:00

 • בנק הבינלאומי סניף בורסת היהלומים

  בנקים
  מתחם בורסת היהלומים, תובל 23, רמת גן, בנין נועם, קומה ראשונה
  שעות פתיחה
  א'-ה' 08:30-14:30 ו' - סגור

 • מינהל היהלומים – רישיון סחר

  ארגונים בענף היהלומים
  מתחם בורסת היהלומים, ז'בוטינסקי 1 רמת גן, בנין שמשון קומת ביניים

 • מינהל היהלומים – חדר יבוא יצוא

  ארגונים בענף היהלומים
  מתחם בורסת היהלומים ז'בוטינסקי 1 רמת גן בנין שמשון קומת כניסה
  שעות פתיחה
  יום א' 08:00 - 16:00, ימים ב'- ד' 08:30-14:00, יום ה' 08:30 - 15:00

 • מינהל היהלומים – הממונה על התכשיטים

  ארגונים בענף היהלומים
  מתחם בורסת היהלומים, ז'בוטינסקי 1 רמת גן, בנין שמשון קומת ביניים
  אימייל
  .betzalel@Economy.gov.il

 • מינהל היהלומים – סגנית המפקח

  ארגונים בענף היהלומים
  מתחם בורסת היהלומים, ז'בוטינסקי 1 רמת גן, בנין שמשון קומת ביניים
  אימייל
  Sigal.Shidlovsky@Economy.gov.il

 • בנק דיסקונט לישראל סניף בורסת היהלומים

  בנקים
  מתחם בורסת היהלומים ז'בוטינסקי 3 רמת גן, בנין שמשון
  שעות פתיחה
  א'-ה' 08:30 - 14:45 ו' - סגור

 • בנק אגוד לישראל סניף הבורסה

  בנקים
  מתחם בורסת היהלומים, ז'בוטינסקי 3 רמת גן, בנין שמשון
  שעות פתיחה
  א'-ה' 08:30-15:00 ב' - ה' 15:30-17:30 ו' 08:30-12:00

 • מינהל היהלומים – המפקח על היהלומים

  ארגונים בענף היהלומים
  מתחם בורסת היהלומים, ז'בוטינסקי 1 רמת גן, בנין שמשון קומת ביניים
  אימייל
  Sigal.Shidlovsky@Economy.gov.il

 • בורסת היהלומים הישראלית – מודיעין

  ארגונים בענף היהלומים
  מתחם בורסת היהלומים, ז'בוטינסקי 3 רמת גן

  בורסת היהלומים הישראלית

 • התאחדות תעשייני היהלומים

  ארגונים בענף היהלומים
  בנין שמשון קומה 20
  אימייל
  dina@isdma.com

  התאחדות תעשייני היהלומים בישראל

 • מינהל היהלומים

  מתחם בורסת היהלומים, ז'בוטינסקי 1 רמת גן, בנין שמשון קומת ביניים

  מינהל היהלומים, הפיקוח על היהלומים
  טלפון פנימי: 22665

 • הבורסה לאבני חן

  טלפון
  03-5751177 פנימי: 22547
  ארגונים בענף היהלומים
  מתחם בורסת היהלומים, בניין מכבי , רחוב ז'בוטינסקי 1 רמת גן קומה 1

  הבורסה לאבני חן

עכשיו מאות חיפושים ליהלומים ישראלים עדכנו את המלאי !

GET- DIAMONDS.COM

לכתבה המלאה