ניוזלטר
שלח
שעון עולמי
הונג קונג  08:08
ניו יורק  19:08
מומבאי  05:38
ירושלים  02:08
בריסל  01:08
מוסקבה  04:08
דף הבית > ענף היהלומים > מוסדות ענף היהלומים > בורסת היהלומים

 

בורסת היהלומים
מכון היהלומים  גודל מלא
מתחם הבורסה

בורסת היהלומים הישראלית הינה הבורסה הגדולה בעולם והיא מפעילה שני אולמות מסחר ביהלומים (מלוטש וגלם), בהם ממוקם גם אגף טכנולוגי מתקדם ומשוכלל ובו ציוד משוכלל לבדיקת יהלומים.

בבורסת היהלומים אולמות המסחר מצוידים במיטב הטכנולוגיה, במערכות תקשורת מתקדמות, במערכות מחשוב ואינטרנט ובשירותי שקילה רשמיים של יהלומים - כל אלו נועדו על מנת לאפשר לעוסקים בענף ליהנות ממגוון היתרונות של מרכז הסחר הגדול בעולם.

במתחם הבורסה ליהלומים ממוקמים כאלף משרדי יהלומנים, משרדים של מוסדות ענפיים כבורסת היהלומים, מכון היהלומים, התאחדות תעשייני היהלומים והבורסה לאבני חן.

 

בורסת היהלומים
מכון היהלומים הישראלי  גודל מלא
 אולם בורסת היהלומים ברמת גן

כמו כן ממוקמים במתחם הבורסה משרדי הפיקוח על היהלומים, משרד המכס, אולם למסחר ביהלומים מלוטשים, אולם למסחר ביהלומי גלם, סניפי בנקים מסחריים, חברות שילוח, חברות ביטוח, סניף דואר ושירותים מסחריים אחרים.

הדירקטוריון של מפעלי בורסת היהלומים מתווה את המדיניות בכל הנוגע לתחזוקת הבניינים לטווח ארוך, להשבחת הנכסים, לניהול שוטף, לטיפול בבעיות מיוחדות וריכוז הטיפול בביטחון.

מתחם הבניינים של בורסת היהלומים הישראלית מהווה מתחם מאובטח, כאשר כל הבניינים מחוברים בגשרים פנימיים.

בהתאם לתקנות של מפעלי הבורסה מכהן נשיא בורסת היהלומים הישראלית כיושב ראש ההנהלה אשר בה מכהנים עוד 14 חברים – 8 נציגים מהנהלת בורסת היהלומים ו – 6 נציגים של דיירי הבניינים, הנבחרים בבחירות חשאיות.

צור קשר


 
 


© Copyright 2014 Israel Diamond Institute. All rights reserved
תנאי שימוש מדיניות הפרטיות

כניסה לפורטל מכון היהלומים הישראלי

רשומים

  #
שכחת סיסמא?